Hailey Bieber poprvé promluvila o manželství s Justinem: Ukradla životní lásku Seleně Gomez?

Zahraničí Hailey Bieber poprvé promluvila o manželství s Justinem: Ukradla životní lásku Seleně Gomez?
Více

Hailey Bieber (25) poprvé zcela otevřeně promluvila v podcastu Call Her Daddy o manželství s nejoblíbenějším zpěvákem současnosti Justinem Bieberem (28). Došla samozřejmě řeč i na bývalou partnerku Justina Selenu Gomez (30). Manželka zpěváka se rozpovídala o tom, zda skutečně Seleně přebrala lásku jejího života.

V posledních deseti letech byl zpěvák Justin Bieber spojovaný s herečkou a zpěvačkou Selenou Gomez. Jejich vztah byl na jednu stranu plný lásky, ale také rozchodů a hádek. Místo šťastného konce se konal definitivní rozchod a zpěvák si v roce 2018 vzal za manželku Hailey Bieber. Od té doby Hailey pravidelně čelí kritice lidí, že přebrala Seleně Gomez lásku jejích života.

V rozhovoru v podcastu Call Her Daddy na Spotify Hailey učinila přítrž všem spekulacím a promluvila. „Když jsme se s Justinem začali dávat dohromady, nikdy nebyl ve vztahu, v žádném okamžiku,“ vypráví s tím, že mezí ní a bývalou partnerkou Justina existuje vzájemný respekt.

ZahraničíPřed měsícem se předvedla v nejhorší formě a děsila okolí: Cara Delevingne šla do sebe a je opět k nakousnutí

Před měsícem se předvedla v nejhorší formě a děsila okolí: Cara Delevingne šla do sebe a je opět k nakousnutí

Není mou povahou zasahovat do něčího vztahu, to bych prostě nikdy neudělala, byla jsem vychována lépe. Nemám o to zájem a nikdy jsem to neudělala,“ pokračuje. „Chápu, jak to vypadá zvenčí,“ snažila se vysvětlit celou situaci ze svého pohled moderátorovi Alexi Cooperovi. Podle Mirror.co.uk Hailey dokonce se Selenou mluvila poté, co si Justina vzala za muže.

„Časová osa našeho vztahu se dá samozřejmě zpochybnit tím, že jsme se znovu dali dohromady a hned na to se zasnoubili. A on předtím strávil nějaký čas se svojí bývalou,“ popisuje. Hailey razantně odmítla, že bych Seleně Gomez kdy Justina ukradla. „Není to můj vztah, se mnou to nemá nic společného, ​​takže to hodně respektuji, ale vím, že to uzavřelo jednu kapitolu a myslím, že to bylo to nejlepší, co se mu mohlo stát, aby se posunul dál.“

Prostě vím, co se dělo, když jsme se k sobě vrátili, a vím, co se muselo stát, aby se to dalo dohromady zdravým způsobem, a myslím, že to bylo to nejvyzrálejší rozhodnutí, jaké mohl udělat,“ dodala Hailey Bieber.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jessica Alves se utrhla ze řetězu: Na odvážných snímcích ukázala své nové a perfektně vymodelované přirození Zahraničí

Jessica Alves se utrhla ze řetězu: Na odvážných snímcích ukázala své nové a perfektně vymodelované přirození

Cara Delevingne přiznala, že po skandálech na veřejnosti absolvovala léčení: Terapeuta neviděla 3 roky Zahraničí

Cara Delevingne přiznala, že po skandálech na veřejnosti absolvovala léčení: Terapeuta neviděla 3 roky

Královská rodina se otřásá v základech: Princ William má podvádět Kate s modelkou, měla od něj dostat náhrdelník na Valentýna Zahraničí

Královská rodina se otřásá v základech: Princ William má podvádět Kate s modelkou, měla od něj dostat náhrdelník na Valentýna