Blíží se Česko-slovenský ples: Připomeňme si ohromující róby, které vynesly Švantnerová, Verešová a další

Celebrity Blíží se Česko-slovenský ples: Připomeňme si ohromující róby, které vynesly Švantnerová, Verešová a další
Více

Již 11. února se koná další ročník Česko-slovenského plesu. Modelku Andreu Verešovou (42) doprovodil na Česko-slovenský do Obecního domu v Praze v roce 2022 manžel Daniel Volopich (58). Modelka Nikola Švantnerová (30) před rokem odhalila na plese nového partnera, se kterým momentálně čeká prvního potomka. Kdo další zazářil na velkolepé události?

Loni se Česko-slovenský ples nesl opět v honosném stylu. Přítomné dámy protancovaly střevíčky a ples v Obecním domě si náležitě užily. Naprosto nepřehlédnutelná byla modelka Andrea Verešová, která přišla v doprovodu manžela Daniela Volopicha a oblékla kanárkově žlutou róbu, kterou doplnila černou kabelkou a visacími diamantovými náušnicemi.

Půvabná byla také moderátorka Eva Perkausová, která ve zlatém modelu připomínala vílu a do očí se jí dívalo jen stěží. Miss ČR 2015 Nikol Švantnerová zaujala nejenom róbou, ale taky novým partnerem, jehož identitu do té doby střežila. S partnerem Ondřejem Antošem v současné době očekávají příchod prvního potomka. Modelka je v 8. měsíci těhotenství a měla by zanedlouho rodit.

CelebritySabina z Love Island a Muradov se obrnili hradbou mlčení: Oba v Dubaji, ale na sítích každý sám za sebe

Sabina z Love Island a Muradov se obrnili hradbou mlčení: Oba v Dubaji, ale na sítích každý sám za sebe

Herečky Monika Hilmerová a Denisa Pfauserová vsadily na jistotu a ohromně jim to slušelo. Podobný styl šatů zvolila také bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice Michaela Maurerová. Nejdražší šperky večera vynesla modelka Karolína Mališová. Její půvab podtrhl rubínový set od ALO diamonds za 7,9 milionu korun, který ladil s jejími bílými šaty.

Moderátorka Gábina Partyšová oblékla jako jediná zelený model šatů, který jí neskutečně slušel. Nejenom, že nesplývala v davu ostatních dam, ale zelená barva jí ohromně sluší. Pokud se objeví i na letošním ročníku, měla by se inspirovat loňským výběrem šatů.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu Celebrity

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové