Rory ze seriálu Gilmorova děvčata se rozvádí: Stejně jako v seriálu zůstala opuštěná a těhotná

Zahraničí Rory ze seriálu Gilmorova děvčata se rozvádí: Stejně jako v seriálu zůstala opuštěná a těhotná
Více

Herečka známá především z legendárního seriálu Gilmorova děvčata Alexis Bledel (40) se po osmi letech od svatby rozvádí s manželem Vincentem Kartheiserem (43). O rozvod měl požádat právě manžel oblíbené herečky. Dvojice má společně syna, který se narodil v roce 2015. Informoval o tom portál Page Six a US.

Herečka Alexis Bledel, představitelka Rory v seriálu Gilmorova děvčata, a herec Vincent Kartheiser se po osmi letech manželství rozvádějí. Dvojice se seznámila v roce 2012 při natáčení seriálu Šílenci z Manhattanu, kde Kartheiser byl jednou z hlavních postav a Bledel se objevila v několika epizodách.

Zásnuby sympatického páru proběhly v březnu 2013 a tehdy se nechal Vincent na premiéře 6. řady Mad Man v Los Angeles slyšet, že má velké štěstí. „Pořád říkám přítelkyně, a pak si říkám, že myslím snoubenka,“ vtipkoval tehdy.

V červnu 2014 se konala přísně utajovaná svatba Ojai v Kalifornii. „Byla to malá a intimní rodinná záležitost,“ prozradil tehdy zdroj magazínu US. „Chtěli něco uvolněného a krásného. Ojai bylo perfektní místo. Jeho rodina odletěla z východního pobřeží,“ doplnil zdroj.

O rok později v roce 2015 se jim narodil syn. Podle portálu Page Six to byl právě herec, který podal žádost o rozvod. Stalo se tak 10. srpna 2022.

ZahraničíZloději vykradli sídlo Mariah Carey za více než 100 milionů: Doplatila na chybu, kterou dělá každý druhý Čech

Zloději vykradli sídlo Mariah Carey za více než 100 milionů: Doplatila na chybu, kterou dělá každý druhý Čech

Smůla v láce v seriálu i realitě

Alexis Bledel nemá štěstí v lásce v reálném životě, ale ani v tom seriálovém. V Gilmorových děvčatech se nejdříve rozešla s Deannem kvůli Jessovi. Od Jesse, kterého si zahrál Milo Ventimiglia přešla k bohatému Loganovi. Ten ji na konci sedmé série požádal o ruku, ale Rory odmítla a raději odjela na kampaň Barcka Obamy jako novinářka.

Po několika letech na sedmou sérii navázaly čtyři hodinové díly, ve kterých Rory dělá Loganovi milenku i přesto, že je zasnoubený s někým jiným. Nakonec se svojí bývalou láskou otěhotněla, ale o tom Logan neměl ponětí. Tak snad v reálném životě najde brzy tu pravou lásku.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let Zahraničí

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let