Rory ze seriálu Gilmorova děvčata se rozvádí: Stejně jako v seriálu zůstala opuštěná a těhotná

Zahraničí Rory ze seriálu Gilmorova děvčata se rozvádí: Stejně jako v seriálu zůstala opuštěná a těhotná
Více

Herečka známá především z legendárního seriálu Gilmorova děvčata Alexis Bledel (40) se po osmi letech od svatby rozvádí s manželem Vincentem Kartheiserem (43). O rozvod měl požádat právě manžel oblíbené herečky. Dvojice má společně syna, který se narodil v roce 2015. Informoval o tom portál Page Six a US.

Herečka Alexis Bledel, představitelka Rory v seriálu Gilmorova děvčata, a herec Vincent Kartheiser se po osmi letech manželství rozvádějí. Dvojice se seznámila v roce 2012 při natáčení seriálu Šílenci z Manhattanu, kde Kartheiser byl jednou z hlavních postav a Bledel se objevila v několika epizodách.

Zásnuby sympatického páru proběhly v březnu 2013 a tehdy se nechal Vincent na premiéře 6. řady Mad Man v Los Angeles slyšet, že má velké štěstí. „Pořád říkám přítelkyně, a pak si říkám, že myslím snoubenka,“ vtipkoval tehdy.

V červnu 2014 se konala přísně utajovaná svatba Ojai v Kalifornii. „Byla to malá a intimní rodinná záležitost,“ prozradil tehdy zdroj magazínu US. „Chtěli něco uvolněného a krásného. Ojai bylo perfektní místo. Jeho rodina odletěla z východního pobřeží,“ doplnil zdroj.

O rok později v roce 2015 se jim narodil syn. Podle portálu Page Six to byl právě herec, který podal žádost o rozvod. Stalo se tak 10. srpna 2022.

ZahraničíZloději vykradli sídlo Mariah Carey za více než 100 milionů: Doplatila na chybu, kterou dělá každý druhý Čech

Zloději vykradli sídlo Mariah Carey za více než 100 milionů: Doplatila na chybu, kterou dělá každý druhý Čech

Smůla v láce v seriálu i realitě

Alexis Bledel nemá štěstí v lásce v reálném životě, ale ani v tom seriálovém. V Gilmorových děvčatech se nejdříve rozešla s Deannem kvůli Jessovi. Od Jesse, kterého si zahrál Milo Ventimiglia přešla k bohatému Loganovi. Ten ji na konci sedmé série požádal o ruku, ale Rory odmítla a raději odjela na kampaň Barcka Obamy jako novinářka.

Po několika letech na sedmou sérii navázaly čtyři hodinové díly, ve kterých Rory dělá Loganovi milenku i přesto, že je zasnoubený s někým jiným. Nakonec se svojí bývalou láskou otěhotněla, ale o tom Logan neměl ponětí. Tak snad v reálném životě najde brzy tu pravou lásku.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nové snímky Shannen Doherty v posledním stádiu rakoviny: Kolik času jí ještě zbývá? Zahraničí

Nové snímky Shannen Doherty v posledním stádiu rakoviny: Kolik času jí ještě zbývá?

15 zajímavostí o královně Alžbětě II.: Na svatební šaty šetřila pomocí přídělových lístků a byla Bond girl Zahraničí

15 zajímavostí o královně Alžbětě II.: Na svatební šaty šetřila pomocí přídělových lístků a byla Bond girl

Spojené království se zahalilo do černé: Zemřela královna Alžběta II., nejdéle vládnoucí monarcha světa Zahraničí

Spojené království se zahalilo do černé: Zemřela královna Alžběta II., nejdéle vládnoucí monarcha světa