Demi Moore (59) snad objevila elixír mládí: Předvedla dokonalou postavu a prozradila tajný recept

Zahraničí Demi Moore (59) snad objevila elixír mládí: Předvedla dokonalou postavu a prozradila tajný recept
Více

Herečka Demi Moore i ve věku 59 let vypadá naprosto skvěle. Tmavovláska předvedla perfektní postavu v dvoudílných červených bikinách na jachtě v Řecku, kde odpočívá s přáteli. Demi ale měla ve svém životě velmi náročné období, kdy zápolila s poruchou potravy. Na toto téma se rozpovídala pro Harper’s Bazaar. Následně prozradila svůj recept, jak dosáhnout skvělé postavy rok před šedesátkou. Informoval o tom server Celeb Well.

Oblíbená hollywoodská herečka Demi Moore si užívala dovolenou v Řecku na jachtě, kde ji nafotili fotografové. Demi má rok před šedesátými narozeninami a její postava je bez jediné chybičky. Tmavovláska ale ve své autobiografii z roku 2019 odhalila, že byly doby, kdy se svým tělem nebyla vůbec spokojená.

V jednu chvíli své tělo milovala a vzápětí zase nenáviděla. Přiznala, že náročné to bylo obzvlášť v době, kdy se připravovala na nějakou roli. „Mým úkolem bylo vejít se do té nemilosrdné vojenské uniformy, kterou budu nosit za dva měsíce ve filmu Pár správných chlapů,“ rozpovídala se.

Nemohla jsem přestat cvičit. Jediné, na co jsem mohla myslet, bylo moje tělo, moje tělo, moje tělo. Zdvojnásobila jsem svou již tak přehnanou cvičební rutinu. Vyřadila jsem sacharidy. Běhala jsem a jezdila na kole a cvičila jsem na každém stroji, který si lze představit,“ popsala s tím, že si prošla i poruchou potravy.

ZahraničíZloději vykradli sídlo Mariah Carey za více než 100 milionů: Doplatila na chybu, kterou dělá každý druhý Čech

Zloději vykradli sídlo Mariah Carey za více než 100 milionů: Doplatila na chybu, kterou dělá každý druhý Čech

Demi Moore poměrně nedávno pózovala během focení kampaně pro značku Andie po boku svých tří dcer a vypadala naprosto perfektně. Její posedlost ohledně váhy odstrtovala v roce 1992 a trápení skončilo až v roce 1997. Herečka si zkrátka uvědomila, že se musí naučit přijímat své tělo takové, jaké je.

Pro Celebrity Health Fitness Demi uvedla, že mimo jiné dodržuje veganskou stravu a přestala cvičit, aby zhubla, ale cvičí, aby se udržela v kondici. Navíc herečka od dětství tančí a tanci se věnuje i nadále.

Všechno je jen v hlavě

„Měla jsem vztah lásky a nenávisti ke svému tělu,“ popsala. „Myslím, že dnes jsem ve fázi, kdy lépe přijímám své tělo, a to zahrnuje nejen mou váhu, ale všechny věci, které přicházejí s vaším měnícím se tělem, jak stárnete,“ pokračuje.

Herečka jí sacharidy, bílkoviny a pije dostatek vody. Naprosto šílené cvičení vyměnila za jógu a soustředí se na svoji mysl. Cvičení se úplně nevzdala, ale přehodnotila svůj přístup. Snaží se cvičit tak, aby zpevnila určité partie jako spodní část těla, břicho nebo paže.

Demi Moore ušla pořádný kus cesty a právě proto je i těsně před šedesátkou vitální a fit. Při pohledu na oblíbenou herečku byste jen stěží tipovali, že jí je skutečně tolik, kolik jí je.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem