Sabina z Love Island a Muradov se obrnili hradbou mlčení: Oba v Dubaji, ale na sítích každý sám za sebe

Celebrity Sabina z Love Island a Muradov se obrnili hradbou mlčení: Oba v Dubaji, ale na sítích každý sám za sebe
Více

Kráska z reality show Love Island Sabina Karásková (21) má už delší dobu políčeno na MMA zápasníka Makhmuda Muradova (32), který je momentálně nezadaný. Podle slov Sabiny se znají a vypadá to, že jsou něco víc, než jen přátelé. V současné době se oba dva nacházejí v Dubaji, ale na sociálních sítích kope každý sám za sebe. Lidé na Instagramu se ptají, zda jsou ve Spojených rabských emirátech společně, ale oba dva se obrnili hradbou mlčení.

Účastnice Love Island 2022 Sabina Karásková se tak trochu zakoukala do MMA zápasníka Makhmuda Muradova. V show si sice našla partnera Zbyňka, ale jejich vztah se záhy rozpadl. Krátce poté se začalo spekulovat o tom, že půvabná hnědovláska tíhne k bývalému partnerovi zpěvačky Moniky Bagárové.

S Machem v kontaktu jsme, myslím, že to je normální. Nevidím v tom nic, co by bylo nějaké strašné. Necháme se překvapit, jestli to bude začátek něčeho hezkého,“ řekla v pořadu TALK! Mach je o něco zdrženlivější než Sabina a popřel, že by se vůbec znali.

CelebrityDojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura

Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura

Zápasník se víc než měsíc nacházel ve své rodné domovině a se Sabinou tak nebyl v kontaktu. Nyní se ale oba podle sociálních sítích nacházejí v Dubaji. Lidé okamžitě začali řešit jestli tam je Muradov se Sabinou. Ani jeden se ale k celé věci nevyjádřil.

Zatímco Sabina statečně ignoruje dotazy lidí v komentářích na Macha, MMA zápasník do vydání tohoto článku redakci nedopověděl, zda v Dubaji tráví čas s pohlednou kráskou. Muradov se lidem pochlubil snímkem s dubajským kamarádem a předvedl, jak se prohání v drahých autech.

CelebrityMóda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku

Za to Sabina krmí sociální sítě svým cvičením a nenápadnými náznaky, že se také nachází v Dubaji. Na oko to ale vypadá, že každý kope sám za sebe. Tak uvidíme, jestli se jejich vztah někam nakonec posune a prolomí hradbu mlčení.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné