Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura

Celebrity Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura
Více

Pražská show oblíbené slovenské zpěvačky Dary Rolins (50) nesla podtitul Největší koncert v životě. Vyprodaná O2 arena plná fanoušků dostala přesně to, co očekávala a Dara to neskutečně rozparádila. Hvězdní hosté, extravagantní kostýmy, tanec a emoce. Dara Rolins potvrdila post jedné z nejlepších česko-slovenských interpretek současnosti. Velkým překvapením pro všechny bylo vystoupení jejího expartnera Rytmuse (46). Zpěvačku přišla mimo jiné na pódium podpořit milovaná dcera Laura (14).

Zpěvačka a slovenská diva Dara Rolins kompletně ovládala vyprodanou O2 arenu. Koncert uspořádaný k jejím padesátým narozeninám zaskočil ale všechny. Mezi hosty nechyběla zvučná jména jako Monika Bagárová a další, ale největším překvapením bylo vystoupení bývalého partnera Dary Rytmuse.

Dara a Rytmus spolu žili jako partneři od roku 2011 do roku 2018 a konec vztahu nebyl zrovna nejklidnější. Staré rány jsou ale zahojeny a oba dva jasně ukázali, že jsou nejenom profesionálové. „Silní muži vždy definovali můj život. Vždy to tak bylo a bude,“ řekla na adresu expartnera Dara. A dodala: „Jsou tady všichni, které respektuji a nějakým způsobem patřili a patří do mého života.“

CelebrityMóda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku

Ani Patrik Rytmus Vrbovský neodešel z podia jen tak beze slova. „Děkuju ti za všechno, že se o nás všechny staráš, a přeju ti lásku a zdraví,“ řekl. Na velkolepé show nechyběla ani dcera Dary Rolins Laura Homolová, která přišla maminku podpořit na podium.

Lauru má Dara ze vztahu s hudebníkem Matějem Homolou, se kterým žila od roku 2005 do roku 2010. „Ještě jsem se z toho všeho nevzpamatovala. Nonstop si v hlavě přemítám všechny hajlajty včerejšího večera. Bylo jich tolik a tento je jeden z těch zásadních. Moje Lola, se mnou, poprvé na jevišti,“ dodala rozněžněná Dara po koncertu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné