Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku

Celebrity Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku
Více

Během víkendu proběhla dlouho očekávaná akce Ples jako Brno. Celebrity a známé osobnosti se sjely do Brna po dlouhé covidové pauze, aby předvedly své drahé róby a protancovaly střevíce. Mezi zúčastněnými nesměla chybět rodačka z Brna Nela Slováková (31), budoucí maminka a modelka Nikol Švantnerová (30), moderátorka Gabriela Partyšová (44) nebo Miss World 2006 Taťána Kuchařová (35). Která z přítomných dam zazářila? Kdo naopak zcela propadl?

O víkendu se v moravské metropoli konal tradiční Ples jako Brno, který se vrací v plné parádě po covidové pauze. Mezi známými osobnostmi vynikala Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, která zanedlouho porodí svého prvního potomka. Nikol je v 8. měsíci těhotenství, tudíž byl Ples jako Brno jedna z posledních akcí před porodem.

Modelka vsadila na klasiku a oblékla fuchsiové šaty značky Poner, které je budoucí maminka věrná již roky. Místo výstřihu zvolila model až ke krku, ale na zajímavosti to neubralo. Šaty doplnila psaníčkem růžové barvy a decentními diamantovými šperky.

Reality showKvůli lidem jako ty stahují zvířata z kůže, pustili se lidé do hvězdy Svatby na první pohled: Mykytenko je drsně setřela

Kvůli lidem jako ty stahují zvířata z kůže, pustili se lidé do hvězdy Svatby na první pohled: Mykytenko je drsně setřela

Na plese nechyběla ani reality show hvězdička Nela Slováková, které oblékla róbu z dílny módní návrhářky Zuzany Lešák Černé, která dražší šaty ještě nešila.

„Každoročně mám šaty od Zuzky Lešák Černé. Tentokrát mám nejdražší šaty v historii její tvorby. Trávila na nich dvanáct dní i nocí. Jsou v hodnotě 250 tisíc korun. Nejdražší je látka. Je tam pravé pštrosí peří. Šperky jsou také v hodnotě několika miliónů. Vše jsou diamanty“, pochlubila se rodačka z Brna v rozhovoru pro Super.cz.

Na plese se objevila také samotná módní návrhářka Zuzana Lešák Černá, která zvolila model z vlastní dílny. Sama si totiž šaty z hedvábného saténu navrhla a ušila. Na černou klasiku, která neurazí, ale kdo ví jak neoslní, vsadila zpěvačka Kate Matl. O něco více se odvázala moderátorka Inna Puhajková, která sáhla po nádherných modrých šatech na ramínka od návrhářky Sandy Mark.

CelebrityNečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít

Moderátorka Gabriela Partyšová vsadila na zlatou a oblékla šaty od Zuzany Lešák Černé. Minimálně s doplňky si mohla více pohrát. Sice měla na sobě luxusní šperky v hodnotě přes 7 milionů korun, ale chvílemi splývala s okolím. Oblíbená moderátorka to zkrátka umí lépe.

Ples si nenechala ujít ani Miss World 2006 Taťána Kuchařová, která oblékla antické šaty značky Poner. Modelka rozdávala úsměvy na všechny strany a působila jako antická bohyně.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc Celebrity

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený Celebrity

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu Celebrity

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět Celebrity

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny Celebrity

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap