Prima na podzim uvede romantický pohádkový příběh Eliška a Damián i nové detektivky

TV Prima Prima na podzim uvede romantický pohádkový příběh Eliška a Damián i nové detektivky
Více

Skupina Prima představí na podzim hned pět nových seriálů, nabídne ale i další pokračování těch nejúspěšnějších. Hlavním tahákem je dvanáctidílný pohádkový příběh s dobrým koncem Eliška a Damián, který startuje již v sobotu 2. září. Streamovací platforma prima+ uvede koprodukční minisérii Na vlnách Jadranu, rodinnou komedii ze školního prostředí Malá velká liga a ztřeštěný komediální seriál Banáni, který karikuje nedávnou kauzu o netradiční zásilce kokainu schované v bedně banánů.

Skvělé herecké obsazení i příběh velké lásky, která překonává staletí, nabídne nový seriál Eliška a Damián. „Pohádek se šťastným koncem není nikdy dost, příběh Elišky a Damiána je tradiční love story okořeněnou o střet dvou světů – toho současného a minulého. Na kontrastu je založen i hlavní vizuál seriálu, kde něžnou růžovou barvu vyvažuje smaragdově zelená, a také úvodní znělka, kde je jemný hlas Emmy Smetana doprovázen hlubokým zastřeným hlasem Richarda Müllera,“ říká Lenka Hornová, ředitelka vývoje obsahu skupiny Prima, a zároveň scenáristka seriálu.

RozhovorOrnella Koktová otevřeně o šikaně syna: Bylo jich na Quentina 5, řekla jsem, že jim rozbiju držku

Ornella Koktová otevřeně o šikaně syna: Bylo jich na Quentina 5, řekla jsem, že jim rozbiju držku

Eliška a Damián

Hlavní hrdinka Eliška (Emma Smetana) žije v současnosti, ale Damián (Robert Urban) pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou (Anežka Rusevová) a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. Dále se v seriálu objeví Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová a mnoho dalších.

Středeční večery budou patřit detektivním a krimi příběhům. Statečné profesionály, pro které je voda živel i povolání, představí osmidílný seriál Pod hladinou. Příběhy z ranku potápěčů a poříční policie se odehrávají v nádherném prostředí slapské přehrady. V hlavních rolích diváci uvidí Matěje Hádka, Marka Adamczyka, Sandru Novákovou, Šárku Krausovou, Filipa Tomsu i Václava Vydru.

InstagramRadka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili

Radka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili

V nových epizodách se na obrazovky vrací seriál Einstein 2 – Případy nesnesitelného génia. Filip König, praprapravnuk Alberta Einsteina, opět nalomí několik dámských srdcí a vyvolá nejeden oheň na střeše svým nesnesitelným chováním. Současně ale pomůže policii vyřešit několik případů, které mají společného jmenovatele – fyziku. V hlavních rolích excelují Vojta Kotek, Anna Polívková, Eva Podzimková, Veronika Freimanová, Pavel Zedníček a Lukáš Duy Anh Tran.

Seriál ZOO bude do podzimních úterních a čtvrtečních večerů vstupovat s novými příběhy i tvářemi. – Hvězdné obsazení doplní Veronika Žilková, Martin Preiss a Denisa Nesvačilová a jejich postavy pořádně zamíchají životy hrdinů, se kterými už teď osud rukou scenáristů pěkně zatřásl. Hlavní dění se ovšem stále týká Viky (Eva Burešová) a její životní lásky, která bude čelit všem možným úskalím, aby nakonec svou silou odzbrojila všechny protivníky.

Česko Slovensko má talent se vrací!

Nedělní večery rozsvítí nejúspěšnější světová show Česko Slovensko má talent, která letos přichází se svou už jedenáctou řadou. Ostřílená porota bude v tradičním složení Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a Jaro Slávik. Potřetí se po boku moderátora Davida Gránského objeví Jasmina Alagič Vrbovská. Novinkou letošního ročníku je pátý porotce, který bude v každém dílu jiný – diváci se mohou těšit na Mariána Čekovského, Ega, Štěpána Kozuba či Vojtu Dyka.

ZahraničíCarol z Kroku za krokem válčí s rakovinou: Po 23 letech se nemoc vrátila, jdu do boje, vzkázala

Carol z Kroku za krokem válčí s rakovinou: Po 23 letech se nemoc vrátila, jdu do boje, vzkázala

Nebyla by to Prima bez zábavných pořadů, proto i na podzim přichází premiérové díly soutěžních pořadů Máme rádi Česko a Inkognito a oblíbených talkshow 7 pádů Honzy Dědka a Show Jana Krause. Ve středu večer se na obrazovky Primy vrací legenda české publicistiky Josef Klíma. Už od září bude se svým týmem v pořadu Případy Josefa Klímy rozkrývat šokující kauzy a bojovat proti práci šmejdů a zločinců komplikujících život lidem, kteří se sami dokážou jen těžko bránit.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show TV Prima

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka TV Prima

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu TV Prima

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu TV Prima

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne TV Prima

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka? TV Prima

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka?