Iva Pazderková

Iva Pazderková se narodila 16. března 1980 v Uherském Hradišti a živí se jako česká herečka, zpěvačka, moderátorka a stand-up komička. 

Kariéra 

Vystudovala osmileté gymnázium v Brně a roku 2003 absolvovala JAMU. Iva se do povědomí lidí dostala především ve stand-up komedii Na stojáka v roce 2004. Do léta 2010 vysílala každé ráno na rádiu Kiss a společně s Ester Kočičkovou moderovala nominační večer České lva v roce 2008. 

V roce 2016 se zúčastnila pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas a v soutěži se objevila ještě v roce 2021. V červenci 2018 vystoupila jako host Pražského výběru, který byl předskokanem na koncertu Rolling Stones. 

V roce 2022 se stala jednou z účastnic reality show Survivor Česko Slovensko. 

Zajímavosti

  • Iva je přísná vegetariánka 
  • V roce 2018 se v show Partička uvažovalo, že by se ke čtveřici přidal pátý člen, a to konkrétně žena. Měla to být Tatiana Vilhelmová nebo Iva Pazderková 

Osobní život 

Iva Pazderková byla celkem dvakrát vdaná. Nejdříve si vzala herce Luboše Veselého, ale po třech letech následoval rozvod. Později si vzala svého kolegu a kamarádka Lukáše Pavláska, ale manželství jim fungovalo pouhé tři měsíce. 

Mezi její další partnery patřili například Josef Štěpánek nebo herec Jiří Racek. V současné době je zamilovaná do svého partnera Hynka, se kterým se seznámila při natáčení show Tvoje tvář má známý hlas. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

KVIFF Nejprovokativnější šaty Varů: Schicková jako česká Rihanna, Barbie ve zlatě a Slováková pochopila, že méně je více

Nejprovokativnější šaty Varů: Schicková jako česká Rihanna, Barbie ve zlatě a Slováková pochopila, že méně je více

Letošní filmový festival v Karlových Varech se nese v duchu velmi odvážných a provokativních outfitů. Během zahájení se všechna pozornost upírala především na spisovatelku Radku Třeštíkovou (41), herečku Terezu Rambu (32) a Elišku Dospivovou (45). Další dny karlovarského festivalu některé dámy ještě přitvrdily. Ozdobou byla těhotná Kristýna...