Natálie Kočendová promluvila o rozchodu: S Davidem z Love Islandu mají mezi sebou jasno

Celebrity Natálie Kočendová promluvila o rozchodu: S Davidem z Love Islandu mají mezi sebou jasno
Více

Modelka Natálie Kočendová (23) už několik měsíců randí s Davidem Vitáskem (21), se kterým se seznámila v zamilované reality show Love Island 2022. Prakticky od skončení celé soutěže oba dva čelí spekulacím o rozchodu. Naposledy web eXtra.cz přišel s informací od velmi důvěryhodného zdroje. Natálie a David se měli rozejít. Redakce VipStar.cz oslovila modelku s dotazem na údajný rozchod.

Před více než rokem modelka Natálie Kočendová zkusila štěstí v reality show Love Island 2022. I když tomu málokdo věřil, tak půvabná Miss lásku nakonec našla. Jejím vyvoleným se stal David Vitásek, se kterým to nebylo sice ze začátku jednoduché, ale nakonec vše společně dokázali ustát.

Možná právě proto se stali velmi oblíbeným párem na sociálních sítích. Najdou se ale i tací, kteří jim lásku patrně nepřejí. Vztah Natálie a Davida je od prvopočátku pod drobnohledem. Proto také neustále čelí spekulacím o rozchodu nebo problémech.

CelebrityNikdo po mně nemůže chtít, abych chodila jako jeptiška: Eva Burešová bouchla do stolu a poslal vzkaz hejtrům

Nikdo po mně nemůže chtít, abych chodila jako jeptiška: Eva Burešová bouchla do stolu a poslal vzkaz hejtrům

S nejnovější spekulací o rozpadu páru přišel web eXtra.cz. Důvěryhodný zdroj měl výše zmíněnému webu poskytnout informaci, že Natálie a David jsou od sebe. Problémy v jejich vztahu mají podle další osoby přetrvávat a vše mělo vyústit v rozchod.

Natálie Kočendová má ve vztahu jasno!

Redakce VipStar.cz kontaktovala modelku s prosbou o vyjádření. Na dotaz ohledně rozchodu odpověděla Natálie stručně a jasně. „Právě spolu vaříme oběd,“ napsala vtipně. „Nerozešli jsme se. Je to nesmysl,“ dodala pobaveně.

Natálie Kočendová se v roce 2020 v Miss Czech Republic umístila na třetím místě a odnesla si titul Miss International Czech Republic. Poté se jí podařilo vyhrát mezinárodní soutěž krásy Top Model of the World 2022. Před Davidem Vitáskem randila dva a půl roku s barberem, který si nechává říkat Laky Royal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala