Laky Royal

Lukáš Vlačuha je známý hlavně jako Laky Royal a patří mezi nejlepší české barbery a je úspěšný na sociálních sítích. Mimo to vlastní salon Laky Royal v centru Prahy. Své podnikání rozšířil také do Ostravy a Bratislavy. 

Kariéra 

Laky Royal to neměl v životě jednoduché. Dětství strávil v dětském domově v Opavě, kde vyrůstal do svých dvaceti let. Následně vystudoval kadeřnickou školu a postavil se na vlastní nohy. Do začátku dostal 15 tisíc korun a musel si poradit. Bohužel se v Opravě jako kadeřník neuchytil, a tak šel pracovat k pultu do mrazíren. Nějakou dobu byl dokonce bez domova a přespával v autě. Poté se přestěhoval do Prahy, kde vzal pracovní nabídku venčení psů. Postupem času začal v Praze pracovat jako číšník a nabízeli zákazníkům kadeřnické služby. Laky Royal padl do oka Tomášovi Kožíškovi z jednoho barber shopu a ten mu nabídl práci. Laky se vypracoval na profesionálního kadeřníka, ale žil bohémským životem. Před pár lety s kamarádem Fandou rozjeli společné podnikání s názvem Laky Royal, který si postupem času našel klienty mezi známými lidmi jako je například Jaromír Jágr. 

Zajímavosti 

  • Jeho typickým znakem je potetovaná tvář 

Osobní život 

Do léta 2022 byla jeho partnerkou Miss International Czech Republic 2020 a vítězka Top Model of the World Natálie Kočendová. Během finále Miss Czech Republic Natálie otěhotněla, ale v září roku 2020 přišla smutná zpráva. Modelka Natálie Kočendová potratila v šestém měsíci. Pro chlapečka měli s partnerem vybrané jméno Nathaniel.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Love Island Natálie Kočendová a David z Love Islandu jako reklama na dokonalou lásku: Nežereme vám to, vzkazují lidé

Natálie Kočendová a David z Love Islandu jako reklama na dokonalou lásku: Nežereme vám to, vzkazují lidé

Natálie Kočendová (22) se rozhodla, že po rozchodu se známým kadeřníkem Laky Royalem (33) zkusí štěstí v reality show Love Island. To se jí na rozdíl od některých dalších soutěžících povedlo. Půvabná modelka se zamilovala do mladičkého Davida Vitáska (20) a i po skočení celé show jim...

Love Island Slavný barber je dávno minulostí: Miss Natálie Kočendová vytasila drápky a muže snů hledá v Love Islandu

Slavný barber je dávno minulostí: Miss Natálie Kočendová vytasila drápky a muže snů hledá v Love Islandu

Modelka Natálie Kočendová (22) po rozchodu s barberem Laky Ryalem (31) zkouší hledat štěstí a lásku v reality show TV Nova Love Island 2022. Pořad odstartoval 19. září na Voyo. V prvním díle se představilo deset soutěžících, kteří touží po lásce a vztahu. Pro většinu bylo velkým...