Nikdo po mně nemůže chtít, abych chodila jako jeptiška: Eva Burešová bouchla do stolu a poslal vzkaz hejtrům

Celebrity Nikdo po mně nemůže chtít, abych chodila jako jeptiška: Eva Burešová bouchla do stolu a poslal vzkaz hejtrům
Více

Eva Burešová (29) patří mezi jedny z nejsledovanějších českých hereček na Instagramu a to se jí čas od času vymstí. Nedávno vzbudily nečekaný rozruch její šaty, které si vzala na premiéru muzikálu The Bodyguard. Rozhodně nešlo o vyzývavý nebo příliš extravagantní model. Přesto oblíbená herečka schytala od desítek lidí kritiku za nevhodně zvolenou róbu. To dvojnásobnou maminku rozčílilo a poslala všem hejtrům vzkaz.

Jedna z nejoblíbenějších hereček současnosti Eva Burešová se stala terčem kritiky kvůli šatům, které oblékla na muzikál The Bodyguard. Róba je z dílny Zuzany Lešák Černé, se kterou herečka dlouhodobě spolupracuje. V ten večer vůbec netušila, že její výběr způsobí lavinu kritiky na Instagramu.

Našlo se několik desítek lidí, kteří herečce napsali, že na ně její šaty působí přehnaně vyzývavě nebo lacině. To byly ovšem ty slušnější komentáře. Zanedlouho se to pod snímkem začalo hemžit vulgarismy a urážkami. Nakonec se do celé situace vložila i samotná Burešová.

Tik TokObří ostuda Sugar Denny: Pustila se na tenký led s druhou světovou válkou a vysloužila si výsměch lidí

Obří ostuda Sugar Denny: Pustila se na tenký led s druhou světovou válkou a vysloužila si výsměch lidí

„Moji milí! Největší zlo vždy bylo a bude na internetových diskuzích, ne v reálném světě. Špatně není to, že jsou. I trollové potřebují své kamarády hejtry, kteří jim svými pěti lajky budou lajkovat všechny hnusy, co o lidech dokáží napsat,“ rozohnila se herečka.

„Špatně je to, že se jim v mediich dává prostor a staví se na názorech těchto lidí články, kteří jiní lidé berou jako směrodatné. Já ne. A věřím, že ani lidé co mě zde sledují ne. Jste hodní, že mi je posíláte, ale není to potřeba,“ pokračovala a vyjádřila se i ke šatům, které zvolila.

Nebudu zahalená jako jeptiška!

Já jsem si své šaty na premiéru užila na 100%. Cítila jsem se nádherně a taky že mi to slušelo. Nikdo po mě nemůže chtít, abych ve svých 29 letech chodila zahalená jako nějaká jeptiška. Na to budu mít spoustu času až budu hoooodně stará. Zatím si budu užívat výstřihy a odhalené nohy. Protože můžu. Díky bohu,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou