Natálie Kočendová a David jsou největším překvapením Love Island: Láskyplný vztah posouvají o level výš

Love Island Natálie Kočendová a David jsou největším překvapením Love Island: Láskyplný vztah posouvají o level výš
Více

Půvabná Natálie Kočendová (22) se do pamětí lidí zapsala svým působením v Miss Czech Republic a následným vítězstvím v soutěži krásy Top Model of the World, a také jako účastnice reality show Love Island. Skoro nikdo nevěřil, že by modelka mohla v show najít opravdovou lásku. Natálie ale všem ukázala, že to možné je. Po skončení dál randí s pohledným Davidem Vitáskem (20). Nyní společně posunuli vztah o další level výš.

Natálie Kočendová se proslavila v Miss Czech Republic a následně se začala živit jako modelka a influencerka. V minulosti randila se známým barberem Laky Royalem, se kterým čekala dítě, ale v 6. měsíci potratila. Pár se dokonce zasnoubil, ale místo svatby přišel nečekaný rozchod.

Ztráta miminka a rozchod

Naše cesty se už nějaký čas zpět rozešly. Dále pokračujeme jako přátelé a jsem Lukymu za vše VELMI vděčná,“ napsala před časem Natálie Kočendová na Instagram. Její expartner se k rozchodu vyjádřil také a byl o něco víc sdílnější.

ZahraničíKdo odchází jako vítěz? Johnny Depp uzavřel rozvodovou bitvu velkorysým gestem, Amber Heard fňukáním

Kdo odchází jako vítěz? Johnny Depp uzavřel rozvodovou bitvu velkorysým gestem, Amber Heard fňukáním

Přesně tuhle fotku jsem chtěl dát ven, když jsem Natálku požádal o ruku! Byl jsem oslepen láskou a díval jsem se pouze mým směrem,“ rozepsal se barber na Instagramu. „Přestože je o 11 let mladší, je tak sinou a statečnou ženou, kterou jsem vedle sebe ještě neměl! Jsi chytrá a krásná a opravdu věřím, že tvé sny, co chceš, se vždy splní! Sice nebudu mít rodinu snů, přesto jsme tu jeden pro druhého,“ dodal.

Lidé Davidovi a Natálii lásku nevěřili

Po rozchodu se Natálie rozhodla jít hledat lásku do reality show Love Island. Sympatická modelka se zamilovala do mladšího Davida Vitáska, ale jejich vztah prošel hned několika zkouškami. Nejdříve David vůbec netušil, co vlastně chce.

Naty, narovinu já s tebou asi nechci mluvit. Já chci taky pokecat, ale ne teď. Dost se to ve mně míchá. Je to problém ve mně. Nemám na tebe náladu,“ řekl David v show s tím, že má pochybnosti. „Jsem úplně bezemoční. Vůbec nic necítím. Zoufal si David,“ dodal tenkrát.

První krizi nakonec ustáli, ale sotva se tak stalo, tak vyplulo na povrch, že David už jednu holku tak trochu má. „Zdravím všechny, kteří na tohle video koukají. Moje jméno je Rebeka, jsem v tuto chvíli již bývalá přítelkyně Davida,“ umístila na Instagram vzkaz bývalá partnerka Davida.

CelebrityEliška Bučková v slzách: Tragicky zesnulému expartnerovi Malinovi poslala dojemný vzkaz do nebe

Eliška Bučková v slzách: Tragicky zesnulému expartnerovi Malinovi poslala dojemný vzkaz do nebe

Nakonec jsou překvapením soutěže

Diváci Love Islandu Davidovi a Natálii dlouho jejich lásku nevěřili. „Jste krásná, ale podle toho, jaké muže si vybíráte mi přijde, že jste hloupá,“ psali modelce lidé na sociálních sítích. Ani jeden z partnerů si z takový věcí nic nedělá.

„Každý úspěšný člověk má hatery, není to nic špatného, já si z toho vezmu to dobré. Nedělám si z toho hlavu. My s Davidem si to nebereme a pousmějeme se nad tím,“ reagovala Natálie v rozhovoru pro Super.cz. Místo toho dál pracují na svém vztahu a nyní ho posunuli o level výš.

Zrovna dneska jsme zarezervovali byt, takže už brzy se budeme stěhovat,“ řekli v rozhovoru výše zmíněnému webu s tím, že kromě stěhování do společného hnízdečka lásky je čekají první společné Vánoce. Natálie a David patří k nejstabilnějším párům, které vzešly z reality show Love Island.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků Love Island

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem Love Island

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem