Kdo odchází jako vítěz? Johnny Depp uzavřel rozvodovou bitvu velkorysým gestem, Amber Heard fňukáním

Zahraničí Kdo odchází jako vítěz? Johnny Depp uzavřel rozvodovou bitvu velkorysým gestem, Amber Heard fňukáním
Více

Rozvod století mezi herečkou Amber Heard (36) a hercem Johnny Deppem (59) je u konce. Po šesti bouřlivých letech plných tahanic, obviňování a soudů se dokázali dohodnout. Zatímco podle reakcí lidí z celého světa odchází z boje Depp jako vítěz, který v závěru ještě překvapil velkorysým gestem, tak Heard ztratila tvář, odešla od soudu s prohrou a navíc pošramocenou pověstí. Podle informací Daily Mail si ani po dohodě s exmanželem neodpustila mít poslední slovo.

Právníci amerického herce Johnnyho Deppa si mohou gratulovat. „Pan Depp rád zavřel dveře za touto bolestnou kapitolou,“ vzkázali podle informací zahraničního webu Daily Mail. Herečka Amber Heard zaplatí bývalému manželovi 1 milion dolarů (cca 23 milionů korun). Původně to mělo být ale daleko víc.

Hollywoodská pohádka se špatným koncem

Amber a Johnny spolu začali randit v roce 2012 a už o rok později se konaly zásnuby. V roce 2015 se vzali, ale manželská idylka se nekonala. V roce 2017 bylo jejich manželství rozvedeno, ale ten skutečný boj měl teprve nastat. Amber Johnnyho obvinila z domácího násilí a herec ji žaloval za pomluvu.

ZahraničíRozvod století je u konce: Johnny Depp učinil nečekaný krok, který zachrání Amber před bankrotem

Rozvod století je u konce: Johnny Depp učinil nečekaný krok, který zachrání Amber před bankrotem

Porota obžalovala herečku za pomluvu bývalého manžela, když ho obvinila z domácího násilí. Jakmile soud skončil, bylo Amber soudně nařízeno zaplatit Deppovi 10 milionů dolarů jako odškodné a 5 milionů dolarů (později sníženo na 365 tisíc dolarů). Johnny exmanželce 2 miliony dolarů.

I po skončení soudu se herečka nechtěla vzdát a proti bývalé lásce chtěla táhnout do boje znova. Proto všechny překvapilo, že nyní couvla a dokázala se dohodnout. Právníci se nechali slyšet, že peníze, které herci zaplatí pojišťovna Amber, věnuje na charitu. Oblíbený herec tak nejenom, že vyhrál soudní spor století, ale z celé kauzy vyšel s grácií a hlavou vztyčenou.

Amber Heard musela mít poslední slovo

Po skončení soudu se začaly šířit spekulace o tom, že Amber Herad rozprodává majetek a je na mizině. Před pár měsíci podle webu Hello herečka prodala svůj dům v Yucca Valley za 1,1 milionu dolarů. Krásnou nemovitost koupila za 570 tisíc dolarů teprve před 3 lety. Dům se nachází v Mohavské poušti a jeho součástí jsou 3 ložnice, 3 koupelny a garáž pro 3 automobily.

Její exmanžel tak učinil velkorysé gesto, díky kterému Amber patrně nezkrachuje. „Amber se nyní těší, že bude pokračovat ve svém životě, jak plánovala před šesti lety,“ řekl zdroj blízký herečce Daily Mail. „Chce hodit tuto nešťastnou epizodu za hlavu a věnovat se tomu, co v životě miluje. Její kariéra, její rodina,“ dodal.

Amber ale nakonec měla stejně poslední slovo. „Toto rozhodnutí jsem učinila poté, co jsem ztratila důvěru v americký právní systém, kde mé nechráněné svědectví sloužilo jako zábava a krmivo pro sociální média,“ řekla. „Můj život byl zničen,“ dodala.

Následně na Instagramu zveřejnila dlouhé prohlášení. „Po dlouhém uvažování jsem učinila velmi obtížné rozhodnutí urovnat případ pomluvy, který proti mně vznesl můj bývalý manžel ve Virginii,“ zní začátek jejího vyjádření.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rakovinou sužovaná Kate se opět stahuje do ústraní: Plány se přizpůsobují nemoci, výjimku dostali dva lidé Zahraničí

Rakovinou sužovaná Kate se opět stahuje do ústraní: Plány se přizpůsobují nemoci, výjimku dostali dva lidé

Shannen Doherty pláče dojetím z nebe: Soudce udělal velkolepé gesto s rozvodovým řízením Zahraničí

Shannen Doherty pláče dojetím z nebe: Soudce udělal velkolepé gesto s rozvodovým řízením

Prokletý seriál Beverly Hills 90210: 6 herců, kteří jsou po smrti. Shannen a Luke Perry nejsou jediní Zahraničí

Prokletý seriál Beverly Hills 90210: 6 herců, kteří jsou po smrti. Shannen a Luke Perry nejsou jediní

Shannen Doherty vyřkla před smrtí zásadní přání: Alyssu Milano a jí podobné na pohřbu rozhodně nechce Zahraničí

Shannen Doherty vyřkla před smrtí zásadní přání: Alyssu Milano a jí podobné na pohřbu rozhodně nechce

Temná minulost Shannen Doherty: Na place byla nesnesitelná, pohádala se s každým, říká herecká kolegyně Zahraničí

Temná minulost Shannen Doherty: Na place byla nesnesitelná, pohádala se s každým, říká herecká kolegyně

Srdceryvné poslední snímky Shannen Doherty před smrtí: Snažila se být šťastná i přesto, že jí manžel přál smrt Zahraničí

Srdceryvné poslední snímky Shannen Doherty před smrtí: Snažila se být šťastná i přesto, že jí manžel přál smrt