Na rodinnou idylku zapomeňte: Proč Victoria Beckham nemůže vystát manželku syna Brooklyna

Zahraničí Na rodinnou idylku zapomeňte: Proč Victoria Beckham nemůže vystát manželku syna Brooklyna
Více

Klan Beckhamových na veřejnosti působí jako dokonalá rodinka. Realita je ale podle portálu Page Six úplně někde jinde. Mezi módní návrhářkou Victorií Beckham (48) a její snachou Nicol Peltz (27) jsou slušně řečeno dost vyostřené vztahy. Problémy měly nastat ještě před svatbou Nicol a Brooklyna Beckhama (23). Proč nemůže bývalá Posh Spice přijít Nicole na jméno?

Mezi bývalou Spice Girls Victorií Beckham a její novou snachou Nicole Pletz panují podle portálu Page Six hodně vyostřené vztahy. Půvabná Nicola se v dubnu tohoto roku provdala za syna Davida Beckhama a Victorie. Na první pohled to byla naprosto dokonalá veselka a až do této chvíle to působilo, že v rodině panují idylické vztahy.

Nemohou se vystát a nemluví spolu,“ řekl portálu zdroj blízký rodině s tím, že problémy nastaly již před svatbou Brooklyna a Nicol. „Příprava na svatbu byla strašná,“ pokračuje zdroj.

ZahraničíPoslední snímek Anne Heche s fanouškem před děsivou havárií: Nevypadala, že by byla opilá, tvrdí

Poslední snímek Anne Heche s fanouškem před děsivou havárií: Nevypadala, že by byla opilá, tvrdí

Nicola Pletz je dcerou bývalé modelky Claudie Heffner Peltz a newyorského miliardáře Nelsona Peltze. Důvod rozepří je zcela prostý. Půvabná Nicola si nepřála, aby její budoucí tchýně byla součástí plánování svatby s Brooklynem. „Všechno si zařídila sama a Victorii z plánů vyškrtla. Komunikace byla mezi nimi minimální.“

Vše mělo navíc vygradovat tím, že Brooklyn přijal příjmení své manželky, takže se nyní jmenuje Brooklyn Peltz Beckham. Brooklyn údajně se svými rodiči v poslední době moc nemluví. Brooklyn ještě sdílel obálku britského časopisu Tatler, který nazval Nicol „Novou paní Beckhamovou“. A to mělo Victorii pěkně namíchnout.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let Zahraničí

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let