Victoria Beckham

Victoria Caroline Beckham se narodila 17. dubna 1974 v Anglii a živí se jako zpěvačka, módní návrhářka, skladatelka a televizni osobnost. Na výsluní se dostala v 90. letech jako jedna z členek dívčí kapely The Spice Girls, ve které se jí říkalo Posh Spice. S více než 100 miliony prodaných desek po celém světě se skupina stala nejprodávanější ženskou skupinou všech dob. Po rozchodu Spice Girls v roce 2001 podepsala smlouvu s Virgin Records, kde vydala své debutové sólové album. Nakonec ale před pěveckou kariérou dala přednost módě. 

Kariéra 

Victoria Beckham se zúčastnila konkurzu na reklamu v The Stage v březnu 1994. Victoria uspěla a téhož roku se přidala ke skupině Spice Girls. První singl skupiny se jmenuje Wannabe a dostal se na první příčku nejenom ve Velké Británii, ale také v USA a dalších 35 zemích světa. V roce 2001 se skupina rozpadla a její členky se pokoušely rozjet sólovou kariéru. Kromě Geri Halliwell se to ale žádné z nich výrazně nepovedlo. 

Victoria pověsila zpěv na hřebík a začala se věnovat módě. Postupem času se Victoria Beckham vypracovala na mezinárodně uznávanou stylovou ikonu a módní návrhářku a napsala také řadu knih. 

Nejznámější hity 

Wannabe

Viva Forever 

2 Become 1

Spice Up Your Life

Say You´ll Be There

Goodbye

Osobní život 

V roce 1997 začala Victoria randit s fotbalistou Davidem Beckhamem. Nejdříve se setkali na charitativním fotbalovém zápase, kde přeskočila jiskra. David měl ale na Victorii políčeno už dávno předtím. Viděl jedno z vystoupení Spice Girls a do Victorie se zamiloval. V roce 1998 se zasnoubili a následovala honosná svatba. 

Dne 4. července 1999 byli oddáni biskupem z Corku Paulem Coltonem na zámku Luttrellstown v Irsku. Victoria měla na sobě diamantovou korunku, kterou speciálně pro ni vytvořil návrhář Slim Barrett. Manželé Beckhamovi mají čtyři děti. Syna Brooklyna Josepha (4. března 1999), syna Romea Jamese (1. září 2002), syna Cruze Davida (20. února 2005) a dceru Harper (10. července 2011). 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zahraničí Na rodinnou idylku zapomeňte: Proč Victoria Beckham nemůže vystát manželku syna Brooklyna

Na rodinnou idylku zapomeňte: Proč Victoria Beckham nemůže vystát manželku syna Brooklyna

Klan Beckhamových na veřejnosti působí jako dokonalá rodinka. Realita je ale podle portálu Page Six úplně někde jinde. Mezi módní návrhářkou Victorií Beckham (48) a její snachou Nicol Peltz (27) jsou slušně řečeno dost vyostřené vztahy. Problémy měly nastat ještě před svatbou Nicol a Brooklyna Beckhama (23)....