Poslední snímek Anne Heche s fanouškem před děsivou havárií: Nevypadala, že by byla opilá, tvrdí

Zahraničí Poslední snímek Anne Heche s fanouškem před děsivou havárií: Nevypadala, že by byla opilá, tvrdí
Více

Americká herečka Anna Heche (53) zůstává v kómatu a ve velmi kritickém stavu poté, co minulý týden v pátek narazila svým autem do rodinného domu v Kalifornii. Pouhých 20 minut před děsivou nehodou se s úsměvem na tváři vyfotila s fanouškem. Policie následně získala povolení k otestování krve, aby potvrdili nebo vyvrátili přítomnost alkoholu v těle herečky. Na snímku s fanouškem ale herečka nepůsobí, že by byla pod vlivem. Informoval o tom portál People nebo New York Post.

Hvězda seriálu Policie Chicago, herečka Anne Heche stále leží ve vážném stavu v kómatu po autonehodě, kterou způsobila, když nabourala do obytného domu v Kalifornii a způsobila výbuch. Náročná záchrana Anne Heche trvala víc než hodinu a podílelo se na ní přes 60 hasičů. Přitom pouhých 21 minut před havárií se herečka stihla vyfotit s úsměvem na tváři s majitelem obchodu, ve kterém si kupovala rusovlasou paruku a další věci za 125 dolarů.

Postl jsem snímek a ani ne za hodinu se to stalo,“ řekl portálu The Post majitel Richard Glass. „Neměl jsem vůbec podezření. Byla zdvořilá a srdečná. Bylo to nesmírně příjemné a bylo mi potěšením,“ dodal s tím, že mu vůbec nepřipadalo, že by měla být herečka opilá nebo pod vlivem drog. „Vůbec ne,“ dodal.

Policie získala povolení k testování krve herečky, aby potvrdili nebo vyvrátili přítomnost alkoholu v krvi herečky. V nedávnem podcastu, který byl po incidentu smazán, Anne Heche přiznala, že vypila vodku a víno poté, co ji rozhodil velmi špatný den. Její zástupci portálu TMZ ale řekli, že podcast byl nahraný několik dní před havárií.

Má závažné plicní poranění vyžadující mechanickou ventilaci a popáleniny, které vyžadují chirurgický zákrok,“ sdělil zástupce Anne Heche.

ZahraničíHvězda Policie Chicago je po nehodě v extrémně kritickém stavu: Anne Heche má strašlivé popáleniny, ale bojuje

Hvězda Policie Chicago je po nehodě v extrémně kritickém stavu: Anne Heche má strašlivé popáleniny, ale bojuje

Herečka zničila dům jisté Lynn Mishele, pro kterou bylo vybráno přes 120 tisíc dolarů na obnovu bydlení. „Slečna Mishele je zdrcená tím, co se jí stalo v pátek – nejenom proto, že ona a její mazlíčci málem přišli o život, ale protože byl zničen veškerý její majetek, včetně věcí, ke kterým měla hluboký osobní vztah,“ řekl litu The Post právní zástupce Shawn Holley.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu Zahraničí

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu