Módní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet

Módní policie Módní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet
Více

O víkendu se uskutečnila jedna z nejvíce významných společenských událostí tohoto roku. Pátý ročník Českého plesu se nesl v honosném stylu a přítomné dámy si nechaly záležet na tom, aby vypadaly co nejlépe. Český ples proběhl v Obecním domě a měl přísný dress code. Kdo si přišel užít skvělý večer a ještě u toho zazářil? Kdo naopak bude muset na výběru outfitu do příště zapracovat?

Český ples v Obecním domě bývá považován za vrchol plesové sezóny. Hosté se mohli těšit na bohatý program, vytříbenou kuchyni a spoustu kvalitního šampaňského. Samozřejmě, že byl také předepsaný dress code. Dámy měly mít dlouhé večerní šaty a pánové smoking.

Jako první se na červeném koberci objevila Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, která oblékla královský modré šaty a celý večer také mimo jiné moderovala po boku herce Jana Čenského. Bývalá modelka doplnila šaty béžovými lodičkami, psaníčkem a vše k sobě náramně padlo.

CelebrityOdvážná Hanka Kynychová na Českém plese předvedla blyštivé body s výstřihem: Od lidí schytala kritiku a posměšky

Odvážná Hanka Kynychová na Českém plese předvedla blyštivé body s výstřihem: Od lidí schytala kritiku a posměšky

Velkým překvapením na plese byla budoucí maminka tří dětí a bývalá modelka Agáta Hanychová. Ta přišla v doprovodu partnera Jaromíra Soukupa, ale na plesy běžně prakticky vůbec nechodí. „Jsem nakonec ráda, že tady jsem, protože jsem na plese nikdy nebyla. Přišlo mi to vždycky takové zvláštní. Nejsem na to typ. Ale je tady hrozně hrozně hezká atmosféra a je to super,“ řekla Super.cz.

Hanychová zvolila béžové šaty od módní návrhářky Sandy Mark, kterým dominoval nekonečně dlouhý rozparek. Agáta je v 7. měsíci těhotenství, takže to byla její patrně poslední velká akce do porodu. Influencerka vypadala dva měsíce před porodem senzačně, jen v oblasti dekoltu byl korzet příliš volný.

Odvážným modelem všechny přítomné překvapila půvabná herečka Sara Sandeva, která měla na sobě model od návrhářky Hermine. Současná partnerka herce Jakuba Prachaře ukázala bříško a vrchní díl připomínal podprsenku. Přesto její šaty působily honosně a nikoliv vulgárně. Sandeva doplnila celý look jemnými doplňky a vyčesanými vlasy.

CelebrityAgáta Hanychová zářila po boku Jaromíra Soukupa: V 7. měsíci těhotenství protancovala střevíce

Agáta Hanychová zářila po boku Jaromíra Soukupa: V 7. měsíci těhotenství protancovala střevíce

Branišová a Kynychová šláply vedle

Na Českém plese se objevila také partnerka hokejisty Jaromíra Jágra. Dominika Branišová zvolila model od návrhářky Zuzany Lešák Černé, ale naložila si příliš. V šatech celkově působila mnohem starší a nesedla jí ani barva a střih. Róba není sama o sobě špatná, ale rozhodně by se lépe vyjímala na starší dámě.

Nejdiskutovanější šaty tohoto ročníku oblékla jednoznačně cvičitelka Hanka Kynychová. Šaty z dílny módní návrhářky Martiny Pipkové Loudové, které víc odhalovaly, než zahalovaly. Model byl skutečně velmi odvážný a odhalil Hančin zadeček a stehna.

Zvolené šaty dělaly Hanku opticky mnohem menší, než ve skutečnosti je. Problémem byl také hluboký dekolt, který v tomto případě budil laciný dojem. Hanka Kynychová je přitom ve skvělé formě, ale tentokrát to neuměla prodat. Tak snad příště.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Módní policie z Českého plesu: Dechberoucí Sara Sandeva, nebeská Lutovská a faux pas Pergnerové Módní policie

Módní policie z Českého plesu: Dechberoucí Sara Sandeva, nebeská Lutovská a faux pas Pergnerové

Módní policie z Grammy: Nejpracnější šaty vynesla Miley Cyrus, róba inspirovaná stromem a Aguilera jako sněhová vločka Módní policie

Módní policie z Grammy: Nejpracnější šaty vynesla Miley Cyrus, róba inspirovaná stromem a Aguilera jako sněhová vločka

Róby na Zlatých glóbech: Jennifer Aniston se ztrácela, Helen Mirren hvězdou večera a hastroš Billie Eilish Módní policie

Róby na Zlatých glóbech: Jennifer Aniston se ztrácela, Helen Mirren hvězdou večera a hastroš Billie Eilish

Módní policie z Kazmova filmu: Rika Fane ukázala rostoucí bříško, Kordula zářila a ignorace Ewy Farne Módní policie

Módní policie z Kazmova filmu: Rika Fane ukázala rostoucí bříško, Kordula zářila a ignorace Ewy Farne

Módní policie z premiéry očima Sama Dolceho: Duhová Tomešová, módní negramotnost Laurinové a krásná Nesvačilová Módní policie

Módní policie z premiéry očima Sama Dolceho: Duhová Tomešová, módní negramotnost Laurinové a krásná Nesvačilová

Takhle na červený koberec rozhodně ne: 5 hvězd, které na loňských Varech spáchaly módní harakiri Módní policie

Takhle na červený koberec rozhodně ne: 5 hvězd, které na loňských Varech spáchaly módní harakiri