Módní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet

Módní policie Módní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet
Více

O víkendu se uskutečnila jedna z nejvíce významných společenských událostí tohoto roku. Pátý ročník Českého plesu se nesl v honosném stylu a přítomné dámy si nechaly záležet na tom, aby vypadaly co nejlépe. Český ples proběhl v Obecním domě a měl přísný dress code. Kdo si přišel užít skvělý večer a ještě u toho zazářil? Kdo naopak bude muset na výběru outfitu do příště zapracovat?

Český ples v Obecním domě bývá považován za vrchol plesové sezóny. Hosté se mohli těšit na bohatý program, vytříbenou kuchyni a spoustu kvalitního šampaňského. Samozřejmě, že byl také předepsaný dress code. Dámy měly mít dlouhé večerní šaty a pánové smoking.

Jako první se na červeném koberci objevila Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, která oblékla královský modré šaty a celý večer také mimo jiné moderovala po boku herce Jana Čenského. Bývalá modelka doplnila šaty béžovými lodičkami, psaníčkem a vše k sobě náramně padlo.

CelebrityOdvážná Hanka Kynychová na Českém plese předvedla blyštivé body s výstřihem: Od lidí schytala kritiku a posměšky

Odvážná Hanka Kynychová na Českém plese předvedla blyštivé body s výstřihem: Od lidí schytala kritiku a posměšky

Velkým překvapením na plese byla budoucí maminka tří dětí a bývalá modelka Agáta Hanychová. Ta přišla v doprovodu partnera Jaromíra Soukupa, ale na plesy běžně prakticky vůbec nechodí. „Jsem nakonec ráda, že tady jsem, protože jsem na plese nikdy nebyla. Přišlo mi to vždycky takové zvláštní. Nejsem na to typ. Ale je tady hrozně hrozně hezká atmosféra a je to super,“ řekla Super.cz.

Hanychová zvolila béžové šaty od módní návrhářky Sandy Mark, kterým dominoval nekonečně dlouhý rozparek. Agáta je v 7. měsíci těhotenství, takže to byla její patrně poslední velká akce do porodu. Influencerka vypadala dva měsíce před porodem senzačně, jen v oblasti dekoltu byl korzet příliš volný.

Odvážným modelem všechny přítomné překvapila půvabná herečka Sara Sandeva, která měla na sobě model od návrhářky Hermine. Současná partnerka herce Jakuba Prachaře ukázala bříško a vrchní díl připomínal podprsenku. Přesto její šaty působily honosně a nikoliv vulgárně. Sandeva doplnila celý look jemnými doplňky a vyčesanými vlasy.

CelebrityAgáta Hanychová zářila po boku Jaromíra Soukupa: V 7. měsíci těhotenství protancovala střevíce

Agáta Hanychová zářila po boku Jaromíra Soukupa: V 7. měsíci těhotenství protancovala střevíce

Branišová a Kynychová šláply vedle

Na Českém plese se objevila také partnerka hokejisty Jaromíra Jágra. Dominika Branišová zvolila model od návrhářky Zuzany Lešák Černé, ale naložila si příliš. V šatech celkově působila mnohem starší a nesedla jí ani barva a střih. Róba není sama o sobě špatná, ale rozhodně by se lépe vyjímala na starší dámě.

Nejdiskutovanější šaty tohoto ročníku oblékla jednoznačně cvičitelka Hanka Kynychová. Šaty z dílny módní návrhářky Martiny Pipkové Loudové, které víc odhalovaly, než zahalovaly. Model byl skutečně velmi odvážný a odhalil Hančin zadeček a stehna.

Zvolené šaty dělaly Hanku opticky mnohem menší, než ve skutečnosti je. Problémem byl také hluboký dekolt, který v tomto případě budil laciný dojem. Hanka Kynychová je přitom ve skvělé formě, ale tentokrát to neuměla prodat. Tak snad příště.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Soukup zastínil na Miss svůj doprovod: Půvabná Míša nudila, Jaromír byl za trendy šviháka Módní policie

Soukup zastínil na Miss svůj doprovod: Půvabná Míša nudila, Jaromír byl za trendy šviháka

Módní policie z Miss očima návrháře Navrátila: Sharlota jako na maturáku, Myslivcová mohla doladit detail Módní policie

Módní policie z Miss očima návrháře Navrátila: Sharlota jako na maturáku, Myslivcová mohla doladit detail

Módní policie z Met Gala: Rita Ora skoro nahá, seriálová Carrie hvězdou večera a Lana Del Rey jako strom pavučin Módní policie

Módní policie z Met Gala: Rita Ora skoro nahá, seriálová Carrie hvězdou večera a Lana Del Rey jako strom pavučin

Módní policie z Andělů: Naomi ukázala těhotenské peklo, Burešová chodí v tom samém a Smetana zabodovala Módní policie

Módní policie z Andělů: Naomi ukázala těhotenské peklo, Burešová chodí v tom samém a Smetana zabodovala

Róby z Oscarů očima módního návrháře: Heidi Klum poprvé zklamala a Ariana Grande jako obří cukřík Módní policie

Róby z Oscarů očima módního návrháře: Heidi Klum poprvé zklamala a Ariana Grande jako obří cukřík

Módní policie z Českých lvů: Plodkovou nepoznali, Decastelo překvapila a nevhodná Šoposká Módní policie

Módní policie z Českých lvů: Plodkovou nepoznali, Decastelo překvapila a nevhodná Šoposká