Agáta Hanychová zářila po boku Jaromíra Soukupa: V 7. měsíci těhotenství protancovala střevíce

Celebrity Agáta Hanychová zářila po boku Jaromíra Soukupa: V 7. měsíci těhotenství protancovala střevíce
Více

Modelka a influencerka Agáta Hanychová (37) vyrazila v doprovodu svého přítele Jaromíra Soukupa (53) na Český ples 2023 v Obecním domě v Praze, kde se na všechny strany chlubila svým těhotenským bříškem. Bývalá modelka si užila patrně poslední velkolepou akci před příchodem třetího potomka. Ani 7 měsíc těhotenství jí ale nebránil v tom, aby protancovala střevíce.

Budoucí trojnásobná maminka Agáta Hanychová vyrazila měsíc před porodem na Český ples v doprovodu partnera mediálního magnáta Jaromíra Soukupa. „Říkala jsem si, že se nebudu líčit, protože jsem od rána dělala svíčkovou a byla s dětmi venku,“ pobavila před začátkem plesu sledující na Instagramu.

O make-up a účes se Agátě nakonec postarala kamarádka Marta Rajohnson. Bývalá modelka oblékla šaty módní návrhářky Sandry Mark a náramně jí slušely. „Problém nebyl ani tak sehnat šaty, ty jsem našla u Sandry Markové úplně v pohodě, je to velikost pro modelky, akorát ty je mají volné, ale mně se tam bříško vešlo akorát,“ řekla v rozhovoru Super.cz.

CelebrityVzali to hopem: Dominika Myslivcová oznámila těhotenství s partnerem Zdeňkem

Vzali to hopem: Dominika Myslivcová oznámila těhotenství s partnerem Zdeňkem

Ani 7. měsíc těhotenství Agátě nezabránil v tom, aby si to pořádně užila na parketu. Termín porodu má na konci března a vše probíhá podle plánu. „Zrovna jsem byla na kontrole a mám nahoře deset kilo, Holčička uvnitř má už kilo a půl a já kilo zhubla,“ pokračovala.

Na příchod sestřičky se těší nejenom Agáta s Jaromírem, ale také Mia a Kryšpín. Po porodu se bude muset Agáta pořádně otáčet i přesto, že jí bude nápomocná chůva. Proto není divu, že vyrazila na ples.

Jsem nakonec ráda, že tady jsem, protože jsem na plese nikdy nebyla. Přišlo mi to vždycky takové zvláštní. Nejsem na to typ. Ale je tady hrozně hrozně hezká atmosféra a je to super,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné