Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Celebrity Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí
Více

Čím dál tím více lidí nejenom na sociálních sítích řeší jestli stále Veronika Kopřivová (31) a Miroslav Dubovický (31) tvoří pár. První náznaky o krizi ve vztahu se objevily na konci ledna 2023, kdy si po delší době bývalá modelka postěžovala, že v jejím životě není vše tak, jak by si představovala. Od té doby se ale obrnila hradbou mlčení a na téma láska s otcem dcery Elly odmítá odpovídat. Je to snad definitivní důkaz o rozchodu?

Bývalá partnerka hokejisty Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová je od roku 2021 partnerkou Miroslava Dubovického. Už ale zhruba půl roku se spekuluje o tom, že rodiče malé Elly jsou pravděpodobně od sebe. První náznaky se objevily na konci ledna 2023.

Já vím, útěcha na ho*no, to je ale život

„Teď jsem si měla balit kufr, za pár hodin sedět v letadle a užívat si dovču. Místo toho jedu z předoperačního vyšetření a dál teď sama nevím, co bude,“ napsala Veronika v lednu na Instagramu. „Práce, povinnosti, být mámou, to prostě neodložíte, tak si člověk vše zpracovává za pochodu a dál funguje. Pak to vypadá, že si vše sedá, a bum, je tady mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít, ale děje se. Já vím, je to hodně obecný, ale víc sdílet nechci,“ pokračovala naštvaně.

CelebrityLela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

„Já jen jestli si teď procházíte nějakým obdobím, tak to zvládnete, vždycky to zvládneme. Ve finále nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř. Já vím, útěcha na hov*o, co, taky mě to nepovzbudilo, ale to je život,“ naznačila Veronika Kopřivová před půl rokem, jak uvedl deník Blesk.

Zmizely společné fotky

Kopřivová přidala společnou fotku s partnerem a Ellou sice před týdnem, ale jednalo se o starší snímek k její kolekci oblečení. Od jisté chvíle doslova vymizely fotky, na kterých jsou všichni tři. Bývalá modelka si své soukromí střeží, ale dřív na jejím profilu rodinné vzpomínky nechyběly. Nyní se ukazuje fanouškům buď jen s malou Ellou nebo čas od času Ellu samotnou s Mirkem.

To čím dál tím více nahrává spekulacím, že Kopřivová a Dubovický již netvoří pár. Onehda se na toto téma sama Veronika pořádně rozohnila. „Nepochopím drzé dotazy od cizích lidí jako: Kde máš malou? Proč tam není malá? Kdo ji hlídá? Kde je přítel? Rozešli jste se? Jste spolu? Kdy bude svatba? Kdy bude druhý dítě? Kdy bude třetí dítě? Už jsi těhotná? A tak dále. To je za mě prostě extrémně drzý,“ svěřila se na Instagramu v době, kdy byla na dovolené.

CelebrityTaťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Můj Instagram, moje pravidla, takže všechny komentáře, které se mi nelíbí, mažu. A nezapomeňte, že existuje i reálný život, nejenom ten na Instagramu,“ dodala naštvaně. Redakce VipStar.cz se snažila Veroniku Kopřivovou kontaktovat, ale do vydání článku bohužel neodpověděla.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné