Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Celebrity Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé
Více

Dvojnásobná maminka Lela Ceterová (33) se netají tím, že má na svém těle a tváři několik estetických úprav. Za svůj mladý život si nechala několikrát upravit nos, ňadra nebo rty. Tentokrát se ale bývalá playmate odhodlala k překvapivému kroku, který by u ní jen tak tak někdo nečekal. S fanoušky na Instagramu se podělila o tom, že si byla nechat zmenšit rty.

Manželka MMA bojovníka Karlose Vémoly Lela Vémola se rozhodla k radikálnímu kroku. Milovnice estetických a plastických úprav se rozhodla, že si nechá zmenšit své objemné rty. „Velmi dlouho jsem uvažovala nad zmenšením svých rtů. Dnes přišel ten den a odhodlala jsem se tento zákrok podstoupit,“ napsala na Instagramu.

Myslím si, že mě menší rty omladily, a zároveň mi zjemnily rysy tváře. Řekněte sami, výsledek je na konci videa. Co říkáte na tuto proměnu,“ dodala nadšená Lela. Od chvíle, kdy se bývalá playmate stala dvojnásobnou maminkou, je pro ni rodina a praktičnost na prvním místě.

ZahraničíDcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Lidem se nezavděčíte

Kvůli vzhledu bývá Lela často terčem kritiky právě na sociálních sítích. Nejednou se stalo, že si musela přečíst rýpavou poznámku na to, že má třeba zlomený nehet nebo odrostlé nehty. „Pro mě je prioritou rodina a děti, takže se klidně může stát, že jako matka dvou dětí nemám dokonalou manikúru,“ okomentovala před časem Lela svoji vizáž pro VipStar.cz.

Jak se zdá, tak zmenšení rtů bylo dobrým krokem. Zanedlouho poté, co Lela Vémola zveřejnila příspěvek, se pod ním objevilo nespočet pochvalných komentářů. „Jsem ráda, že jste se to rozhodla změnit. Některé úhly fotek vám vůbec nelichotily,“ myslí si fanoušci.

Ještě dát dolů řasy, kozy a vlasy a jste normálně přirozeně krásná,“ radí lidé Lele. Manželka Vémoly si nechala několikrát zvětšit ňadra a po nepodařené plastice nosu v Česku se rozhodla vyhledat odborníky v Íránu. Tak uvidíme, k jakým krokům za ještě odhodlá.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné