Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Celebrity Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše
Více

Porozvodový cirkus Ondřej Brzobohatý (40) versus Taťána Kuchařová (35) pokračuje. Po pondělním rozhovoru Ondřeje se jeho bývalá manželka již dvakrát vyjádřila na sociálních sítích. Tentokrát potřetí a byla mnohem víc sdílnější než v předchozích případech. Krátce po zveřejnění obsahu církevní žaloby modelka odletěla pracovně do Itálie. Za hudebníka se mezitím postavila řada známých osobností a rodina.

Už týden se na sociálních sítích a napříč českým internetem neřeší nic jiného než církevní žaloba Taťány Kuchařové na Ondřeje Brzobohatého. Modelka se momentálně nachází pracovně v Itálii, kam odjela krátce po rozhovoru exmanžela pro Blesk.cz. Brzobohatý si stojí za tím, že Taťána lže.

Modelka se již dvakrát vyjádřila na sociálních sítích a pokaždé odmítla, že by za celou situaci mohla ona. „Ještě jednou a naposledy důrazně odmítám, že bych bulváru poskytla natolik citlivou věc, jako je žaloba na anulaci církevního sňatku. Nejenže to považuji za morálně pokleslé, ale ani pro to nemám sebemenší důvod,“ napsala předevčírem.

CelebrityDo telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu

Do telenovely Kuchařová - Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu

Své tvrzení ale porušila a vyjádřila se potřetí. „Tohle je příliš vážné téma na to, abych ho nechala bez reakce, byť se snažím dodržet to, že se do anulace církevního sňatku nebudu vyjadřovat. Kyberšikana, které teď čelím, má několik rovin. Jednou z nich je obviňování z homofobie. Právě tahle část se mě obzvlášť dotýká. Mám za sebou 15 let práce v neziskovém sektoru a 8 let práce na poli lidskoprávním,“ rozepsala se.

Taťána nezapomněla zmínit, že bojuju za práva žen, menšin nebo podporuje manželství pro všechny. „I o kontroverzních věcech, jako je třeba přijetí Istanbulské úmluvy, se nebojím mluvit nahlas. Nevěřila jsem, že se na to všechno dá tak rychle zapomenout. Stačil jeden rozhovor pro bulvár, kde mi někdo jiný dává slova do úst, a najednou je všechno pryč. Nikdo neviděl můj text, ale každému je vše hned jasné,“ pokračuje.

CelebrityTaťána Kuchařová přilévá olej do ohně: Celou dobu jsem se mu snažila pomoct, říká a gratuluje k neexistujícímu coming outu

Taťána Kuchařová přilévá olej do ohně: Celou dobu jsem se mu snažila pomoct, říká a gratuluje k neexistujícímu coming outu

Jsem skutečně tolerantní

Jestli je to opravdu poslední vyjádření Taťány Kuchařové nikdo netuší. „Takže jednou pro vždy. Nikdy jsem nepoužila slovní spojení sexuální deviace a nikoho jsem neposílala k sexuologovi, nadto z údajného strachu, že je homosexualita dědičná (!). O moc absurdnějším obviněním jsem nečelila (a že jich v uplynulém týdnu bylo). Na rozdíl od všech lidí, kteří v rámci vyjádření podpory jednomu pošlou vlnu nenávisti druhému a přijde jim to normální, jsem skutečně tolerantní,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová o postelových hrátkách s Pepou: Chtěl nastavit pravidla nevěry, málem mi puklo srdce Celebrity

Ornella Koktová o postelových hrátkách s Pepou: Chtěl nastavit pravidla nevěry, málem mi puklo srdce

Dcera Hanychové a Soukupa slaví 1. narozeniny: Jaromír Róze udělal pohádkovou oslavu a odhalil soukromí Celebrity

Dcera Hanychové a Soukupa slaví 1. narozeniny: Jaromír Róze udělal pohádkovou oslavu a odhalil soukromí

České hvězdy bojující s démony: Charlotte je na dně, Víťa chce zpět na výsluní a Kociána drogy semlely Celebrity

České hvězdy bojující s démony: Charlotte je na dně, Víťa chce zpět na výsluní a Kociána drogy semlely

Monika Binias pláče kvůli závislé dceři: Chtěli ji vyhodit z kavárny, že je narkoman, Charlotte odmítá pomoc Celebrity

Monika Binias pláče kvůli závislé dceři: Chtěli ji vyhodit z kavárny, že je narkoman, Charlotte odmítá pomoc

Lela Vémola upřímně o Karlosových nevěrách: Kdyby měly být všechny ve filmu, je z toho dokument na 10 hodin Celebrity

Lela Vémola upřímně o Karlosových nevěrách: Kdyby měly být všechny ve filmu, je z toho dokument na 10 hodin

Drsná zpověď Moniky Binias o dceři: Charlotte bere narkotika, chtěli ji zabít a znásilnit, tvrdila matce Celebrity

Drsná zpověď Moniky Binias o dceři: Charlotte bere narkotika, chtěli ji zabít a znásilnit, tvrdila matce