Veronika Kopřivová

Veronika Kopřivová se narodila 22. března v Teplicích. Vyučila se jako kadeřnice a živila se tím zhruba dva roky. 

Kariéra

Veronika se v roce 2011 stala vítězkou soutěže krásy Miss Sever a o rok později se přihlásila do České Miss 2012, kde se probojovala až do finále. Modelka má ještě sestru Barboru a bratra Dominika. V současné době se věnuje své značce oblečení Simply Self. 

Zajímavosti

  • Veronika má na nártu tetování s motivem srdcové královny 

Osobní život 

Po brigádě striptérky v Německu odcestovala Veronika Kopřivová do USA studovat anglický jazyk. Tam se v roce 2015 seznámila s hokejistou Jaromírem Jágrem a začali spolu chodit. Dlouho se spekulovalo o tom, že by to mohla být pro nezkrotného hokejistu konečně ta pravá. Veronika se s Jágrem usadila jednu dobu na Floridě, kde o něj pečovala. V průběhu roku 2019 se neobjevovali bok po boku a začalo se spekulovat o rozchodu, který následně oba potvrdili. Po rozchodu byla Veronika chvíli sama a následně začala randit s modelem Miroslavem Dubovickým. V únoru roku 2021 oznámili na sociálních sítích, že čekají společného potomka. Na konci května 2021 Veronika porodila dceru Ellu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Veronika Kopřivová má o svatbě snů jasno: Poprvé nastínila detailnější představy

Veronika Kopřivová má o svatbě snů jasno: Poprvé nastínila detailnější představy

Veronika Kopřivová (31) prožívá s partnerem Miroslavem Dubovickým (30) a dcerou Ellou krásné rodinné chvíle. Není tomu tak dávno, kdy Veronika dala na svých sociálních sítích prostor fanouškům, aby se jí ptali na různé dotazy. Nejvíce lidi zajímalo téma svatby. A tak se Veronika trochu rozepsala a...