Lela Vémolová ukázala ve svatební den svůj starší klon: Maminka má větší šmrnc než některé dvacítky

Celebrity Lela Vémolová ukázala ve svatební den svůj starší klon: Maminka má větší šmrnc než některé dvacítky
Více

Lela Ceterová (33) se před pár dny stala paní Vémolovou. Svatba to byla skutečně velkolepá a hosté na ni jen tak nezapomenout. Původně se plánovalo, že dorazí zhruba 200 lidí, ale konečný počet byl něco přes 300. Samozřejmě, že na svatbě století neměla chybět rodina nevěsty. Lela před pár dny na sociálních sítích sdílela snímek se svými rodiči. Nešlo přehlédnout, že její maminka jako by nevěstě z oka vypadla. Navíc má podle fotek neskutečný šmrnc.

Slovenská playmate Lela Vémolová a MMA zápasník Karlos Vémola mají za sebou velký den. Před pár dny si řekli na pražské Občanské plovárně „ANO“ a svatba to byla vskutku nevídaných rozměrů.

Přes 300 hostů, mezi kterými byl i slovenský rapper Rytmus, herec Jiří Krampol nebo herec Sagvan Tofi. Nejen novomanželé, ale také všichni svatebčané si svatbu náramně užili.

Lela byla skutečně nádherná nevěsta a Karlos se proměnil v elegána a gentlemana. Pokud byla z něčeho Lela vyvedená z míry, tak to byl svatební dar, který dostala od svého manžela. Nebyl by to totiž Karlos, aby své milující manželce nedal něco originálního. Tentokrát to byl malý opičák.

CelebrityA jsou svoji! Karlos Vémola pojal za manželku krásnou Lelu s korunkou a velkým překvapením pod svatebními šaty

A jsou svoji! Karlos Vémola pojal za manželku krásnou Lelu s korunkou a velkým překvapením pod svatebními šaty

Na svatbě Lely a Karlose nesměla chybět rodina. Půvabná Lela svým fanouškům o pár dní později ukázala na Instagramu maminku. „Tvoje maminka je skutečně nádherná, máš štěstí, jaké máš rodiče,“ píší dojatí fanoušci.

Jsem poslední a nejmladší dítě mých úžasných rodičů a jsem velmi pyšná a hrdá, že jsem právě jejich dítě. Od malička se o mě krásně starali a vychovávali mě k lásce a pokoře,“ dojala se Lela na sociálních sítích.

Maminka Lela vypadá skutečně perfektně a má šmrnc. Někteří sledující se shodli dokonce na tom, že působí mnohem lépe než některé dvacítky. A co myslíte vy?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch