Lela Vémolová ukázala ve svatební den svůj starší klon: Maminka má větší šmrnc než některé dvacítky

Celebrity Lela Vémolová ukázala ve svatební den svůj starší klon: Maminka má větší šmrnc než některé dvacítky
Více

Lela Ceterová (33) se před pár dny stala paní Vémolovou. Svatba to byla skutečně velkolepá a hosté na ni jen tak nezapomenout. Původně se plánovalo, že dorazí zhruba 200 lidí, ale konečný počet byl něco přes 300. Samozřejmě, že na svatbě století neměla chybět rodina nevěsty. Lela před pár dny na sociálních sítích sdílela snímek se svými rodiči. Nešlo přehlédnout, že její maminka jako by nevěstě z oka vypadla. Navíc má podle fotek neskutečný šmrnc.

Slovenská playmate Lela Vémolová a MMA zápasník Karlos Vémola mají za sebou velký den. Před pár dny si řekli na pražské Občanské plovárně „ANO“ a svatba to byla vskutku nevídaných rozměrů.

Přes 300 hostů, mezi kterými byl i slovenský rapper Rytmus, herec Jiří Krampol nebo herec Sagvan Tofi. Nejen novomanželé, ale také všichni svatebčané si svatbu náramně užili.

Lela byla skutečně nádherná nevěsta a Karlos se proměnil v elegána a gentlemana. Pokud byla z něčeho Lela vyvedená z míry, tak to byl svatební dar, který dostala od svého manžela. Nebyl by to totiž Karlos, aby své milující manželce nedal něco originálního. Tentokrát to byl malý opičák.

CelebrityA jsou svoji! Karlos Vémola pojal za manželku krásnou Lelu s korunkou a velkým překvapením pod svatebními šaty

A jsou svoji! Karlos Vémola pojal za manželku krásnou Lelu s korunkou a velkým překvapením pod svatebními šaty

Na svatbě Lely a Karlose nesměla chybět rodina. Půvabná Lela svým fanouškům o pár dní později ukázala na Instagramu maminku. „Tvoje maminka je skutečně nádherná, máš štěstí, jaké máš rodiče,“ píší dojatí fanoušci.

Jsem poslední a nejmladší dítě mých úžasných rodičů a jsem velmi pyšná a hrdá, že jsem právě jejich dítě. Od malička se o mě krásně starali a vychovávali mě k lásce a pokoře,“ dojala se Lela na sociálních sítích.

Maminka Lela vypadá skutečně perfektně a má šmrnc. Někteří sledující se shodli dokonce na tom, že působí mnohem lépe než některé dvacítky. A co myslíte vy?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít Celebrity

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít

Poslední hřebíček do rakve: Kolečko definitivně pohřbil vztah s Vignerovou, chce se ženit, tvrdí přátelé Celebrity

Poslední hřebíček do rakve: Kolečko definitivně pohřbil vztah s Vignerovou, chce se ženit, tvrdí přátelé

Agáta Hanychová o chůvě pro miminko: Není to zločin, chci Filipínku, řekla jasně Celebrity

Agáta Hanychová o chůvě pro miminko: Není to zločin, chci Filipínku, řekla jasně