Kordula Stropnická oblékla odvážný top a vyrazila s Agátou na party: Hanychová se tam potkala s dvěma ex

Celebrity Kordula Stropnická oblékla odvážný top a vyrazila s Agátou na party: Hanychová se tam potkala s dvěma ex
Více

Agáta Hanychová (37) vyrazila se svojí nevlastní sestrou Kordulou Stropnickou (16) na party televize Óčko. Agáta po více než měsíci dovolené s Jaromírem Soukupem (53) vypadala odpočatě a mladinká Kordula geny holt nezapře. Na sebe si vzala odvážný top, ve kterém byla doslova nepřehlédnutelná. Navíc se na akci Agáta potkala se svými dvěma expartnery.

Influencerka a podnikatelka Agáta Hanychová se po delší době objevila na veřejnosti. Tentokrát vyrazila na rooftop party do oblíbeného pražského klubu Duplex. S sebou vzala i mladší sestru, teprve šestnáctiletou Kordulu Stropnickou, které to neskutečně slušelo.

Nevlastní sestra Kordula se vůbec poprvé ukázala ve společnosti na 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, kam ji vzala maminka Veronika Žilková. Není se ale čemu divit. Až do této doby byla Kordula příliš mladá na to, aby rodinné příslušníky doprovázela na různých party.

CelebrityAgáta Jaromíra Soukupa: Nejsledovanější pár Česka odhalil překvapivé tajemství

Agáta Jaromíra Soukupa: Nejsledovanější pár Česka odhalil překvapivé tajemství

Půvabná Kordula si oblékla koženkové kalhoty, které doplnila odvážným crop topem a kabelkou Louis Vuitton. Ani její starší sestra nezůstala bez povšimnutí. Agáta vsadila na klasiku a zvolila nařasené minišaty modré barvy, ve kterých vynikly její nekonečně dlouhé nohy a krásné opálení ze Španělska, kde se ještě nedávno rekreovala s partnerem Jaromírem Soukupem.

Oběma dámám to velmi slušelo a byly hvězdami večera. Na akci se také mimo jiné objevili dva bývalí partneři Agáty. Jedním z nich byl Sámer Issa, se kterým bývalá modelka randila v letech 2006 až 2009. Následně se dali ještě jednou dohromady, ale jejich vztah bohužel nevydržel. Druhým expartnerem, který se ukázal na party byl truhlář Adam Raiter. S ním Agáta chodila v lednu 2022, ale vztah trval pouhé tři měsíce.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu Celebrity

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové