Agáta Jaromíra Soukupa: Nejsledovanější pár Česka odhalil překvapivé tajemství

Celebrity Agáta Jaromíra Soukupa: Nejsledovanější pár Česka odhalil překvapivé tajemství
Více

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) jsou jednoznačně nejsledovanějším párem českého šoubyznysu. Za poměrně krátký čas stihli společně navštívit New York a zhruba měsíc a půl si užívali zamilované chvilky ve španělské Marbelle, kde má Jaromír dům. Nyní společně odhalili nečekané tajemství.

Bývalá modelka Agáta Hanychová je zamilovaná až po uši do mediálního magnáta Jaromíra Soukupa. Kromě toho, že společně cestují po celém světě, tak nyní bude mít influencerka a podnikatelka vlastní reality show na TV Barrandov. Jako první o tom informoval server VIP Svět. Show se bude vysílat v pondělí, úterý, středu a každou neděli se mohou diváci těšit na speciální díl.

Když jsem na Instagramu viděla, jak obrovský zájem mají lidé o naše živá vysílání, tak jsme se shodli, že je to škoda jen pro Instagram. Jaromír přišel s tím, že by to bylo fajn i pro televizi a musím říct, že se na to strašně moc těším,“ řekla s nadšením Agáta serveru VIP Svět.

CelebrityLáska s Jaromírem dává Agátě Hanychové pořádně zabrat: Ze Španělska rovnou do luxusního Soukupova apartmánu v USA

Láska s Jaromírem dává Agátě Hanychové pořádně zabrat: Ze Španělska rovnou do luxusního Soukupova apartmánu v USA

Pořad nebude mít žádný scénář

Agáta se dále nechala slyšet, že pořad nebude mít žádný scénář a budou se řešit různá témata, například rozdíly mezi mužem a ženou. Do celé show budou také zainteresovaní diváci, kteří budou dvojici klást různé otázky.

„Zhruba za měsíc už pořad pojedeme živě, což bude dost náročné, ale o to víc zajímavé. Nehodláme se vyhýbat žádným tématům a jsem moc ráda, že vedle mě bude stát Jaromír, který je stejně nekorektní jako já,“ pokračuje Hanychová.

Natáčení bude probíhat v ateliéru a nebudou chybět také hosté. Agáta má ale z celé připravované show velký respekt. „Na druhou stranu budu mít vedle sebe Jaromíra, který je na natáčecí maraton zvyklý, a určitě jeden druhého podržíme,“ dodala.

Ředitel televize Barrandvo Jaromír Soukup má z předchozího manželství dvě děti Lukáše a Natálii. Dcera herečky Veroniky Žilkové má zase s Mirkem Dopitou syna Kryšpína a s hercem Jakubem Prachařem dceru Miu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Agáta Hanychová má velké plány před porodem: Svatba, stěhování a společný život s Jaromírem Soukupem Celebrity

Agáta Hanychová má velké plány před porodem: Svatba, stěhování a společný život s Jaromírem Soukupem

Maru Rosecká z Like House má randit s Kazmou: Jaká je pravda o jejich žhavém románku? Celebrity

Maru Rosecká z Like House má randit s Kazmou: Jaká je pravda o jejich žhavém románku?

Dominika Myslivcová šla s pravdou ven: Promluvila o svém zlatokopectví, partnerovi (42) a jejich seznámení Celebrity

Dominika Myslivcová šla s pravdou ven: Promluvila o svém zlatokopectví, partnerovi (42) a jejich seznámení