Sámer Issa

Zpěvák Sámer Issa se narodil 7. srpna 1985 v Děčíně. Své dětství prožil v Damašku v Sýrii a v Česku žije od šesti let. Sámer má mladšího bratra Marwana a jeho matka je Češka a otec Syřan. 

Kariéra

Po velkém úspěchu v SuperStar se vydal na sólovou kariéru. Kromě zpěvu je Sámer Issa i zdatný tanečník. V letech 2004 – 2007 Issu doprovázela taneční skupina Dance 2xs, pak je na nějakou dobu vystřídala taneční skupina JAD Company pod vedením Yemiho A. D. Jeho první tour pod značkou LG se konalo po největších halách v Česku společně s dalšími účastníky Česko hledá SuperStar 2004. V roce 2004 natočil reklamu pro telefony LG a nafotil reklamu pro společnost Baťa. V letech 2007 – 2008 se účastnil národních kol soutěže Eurosong v Česku. V roce 2007 vystoupil jako zahraniční host v Bělorusku na jejich soutěži krásy Miss Minsk. 

SuperStar

Sámer Issa se nejvíce proslavil v show Česko hledá SuperStar v roce 2004. Jednalo se o historicky první sérii této světoznámé pěvecké show. Issa se tehdy umístil na třetím místě. 

Diskografie

2004 – Busted 

2005 – Break The Silence 

2011 – MY WAY

Nejznámější písničky 

Shake it

Busted

Syria

Až zastavíme čas

Když jsem sám

Zajímavosti

  • V roce 2008 měl Sámer Issa zástavu srdce a skončil v nemocnici 

Osobní život 

Mezi nejznámější partnerky Sámera Issy patří zpěvačka Šárka Vańková, modelka Agáta Hanychová. V posledních letech randil s o devět let starší Pavlou a o třináct let mladší Julii-Annou. Ani jeden ze vztahů ale nevydržel. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Kordula Stropnická oblékla odvážný top a vyrazila s Agátou na party: Hanychová se tam potkala s dvěma ex

Kordula Stropnická oblékla odvážný top a vyrazila s Agátou na party: Hanychová se tam potkala s dvěma ex

Agáta Hanychová (37) vyrazila se svojí nevlastní sestrou Kordulou Stropnickou (16) na party televize Óčko. Agáta po více než měsíci dovolené s Jaromírem Soukupem (53) vypadala odpočatě a mladinká Kordula geny holt nezapře. Na sebe si vzala odvážný top, ve kterém byla doslova nepřehlédnutelná. Navíc se na...