Český slavík obrazem: Dámy vsadily na odhalené rozparky, Vémola vrátil úder Pergnerové právníkem

Celebrity Český slavík obrazem: Dámy vsadily na odhalené rozparky, Vémola vrátil úder Pergnerové právníkem
Více

Na letošních Slavících bylo skutečně o zábavu postaráno. O největší poprask se postarala moderátorka Tereza Pergnerová (48), která si hned v úvodu vystřelila z nevěrného MMA zápasníka Karlose Vémoly (37). Avšak následující den se celý vtípek Pergnerové rozležel v hlavě a omluvila se. Vémola skrz svého právníka vzkázal, co si o humoru Terezy myslí. Kromě malé aférky se vtipem nešlo přehlédnout, že přítomné dámy si tento rok nechaly na výběru róby skutečně záležet. Podívejte se s námi, jaké modely zvolily naše slavné osobnosti pro velkolepý večer.

Tereza Pergnerová si vystřelila z Vémoly

Karlos Vémola si si opravdu vzal svou Lelu a nádherné na tom je, že jí opravdu byl věrný po celou dobu obřadu,“ řekla v úvodu Českého slavíka Tereza Pergnerová na adresu Karlose Vémoly. „Ano. To je krásné,“ smál se Ondřej Sokol a přitakával kolegyni. Zatímco v sále se mísil smích a podivné šustění, tak hlavní aktér celého vtipu Karlos se moc nesmál.

O den později se ale Tereza Pergnerová nad vtipem zamyslela a následně se za něj omluvila. „Musím teď zmínit jednu věc. Protože jsem prostě taková. V jednom případě nad tím prostě přemýšlím,“ rozpovídala se moderátorka na stories. „A to se týká mé poznámky a hloupého žertu, že byl Karlos Vémola věrný své ženě po dobu obřadu. Já jsem to vůbec nemyslela zle. Dneska bych to škrtla. Jak jde čas a člověk o tom přemýšlí a bilancuje,“ pokračovala s tím, že se omlouvá i Lele.

Já bych se chtěla omluvit Lele i Karlosovi. Mohla jsem si to odpustit. Možná jsem se nechala strhnout tou atmosférou. Mělo mě něco zarazit. Chci, aby to zaznělo, že je mi to moc líto. Já si Karlose vážím nesmírně. Mrzí mě to,“ dodala Pergnerová.

ExkluzivněVteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala

Za Karlose mluví právník

Prostřednictvím právníka se pro TN.cz vyjádřil ke slovům Terezy Pergnerové také Karlos Vémola. „Můj klient považuje výstup Terezy Pergnerové v rámci slavnostního večera vyhlašování ankety Český slavík 2022 za nevkusný, trapný a hloupý, hodný jiného pořadu a jiné úrovně,“ napsal redakci TN.cz Vémolův právník Radek Suchý.

​“Paní Pergnerová zřejmě chtěla událost oživit, ale nepovedlo se jí to. Jistě i pochopila, že se nechce stavět na roveň některým instagramovým poběhlicím, na které se nyní soustředíme. Klient omluvu tímto přijímá, právní kroky nebudeme činit žádné. Myslíme a doufáme, že si s tím poradí pořadatelé ankety ve své gesci,“ dodal Suchý s tím, že se s klientem zaměřují momentálně na internetové hvězdičky Riku Fane, Evu Feuereislovou a Nikolu Lauberovou.

GlosaOstré vtípky na záletníka Vémolu během Českého slavíka: Proč omluva Terezy Pergnerové není zbabělost?

Ostré vtípky na záletníka Vémolu během Českého slavíka: Proč omluva Terezy Pergnerové není zbabělost?

Dámy se pořádně odvázaly

O krásné róby nebyla na předávání cen Český slavík, které se konalo ve Foru Karlín, nouze. Zpěvačka Lucie Vondráčková vsadila na hluboký dekolt, do kterého zakomponovala mohutný stříbrný náhrdelník, který celý outfit oživil a nepůsobil vulgárně. Bílý kostýmek s černými klopami byla sázka na jistotu a Lucii to moc slušelo.

Zpěvačka Sharlota je známá svými extravagantními kousky a ani tentokrát neudělala výjimku. Na Českého slavíka oblékla dlouhé červené latexové šaty s výstřihem a byla nepřehlédnutelná. Př zemi se tentokrát držela influencerka Dominika Myslivcová, která vsadila na černou klasiku.

Andrea Kalousová podobně jako Dominika zůstala věrná černé róbě, které v jejím případě dodával šmrnc dlouhý rozparek a nekonečný dekolt. Zazářila také bývalá hvězda Ulice Patricie Pagáčová, která oblékla rudé šaty s rozparkem, které doplnila vyčesanými vlasy a psaníčkem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl Celebrity

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká Celebrity

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?