Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová se narodila 19. prosince 1988 v Praze. 

Kariéra

Na televizních obrazovkách se objevila již v roce 1996 v roli Aničky Studničkové z oblíbeného seriálu Ranč U Zelené Sedmy. V roce 2004 si zahrála hlavní roli v pohádce Zakletá třináctka a od roku 2005 do roku 2019 působila na televizních obrazovkách TV Nova jako Tereza Jordánová v nekonečném seriálu Ulice.

Filmografie

2004 – Zakletá třináctka, Smetanový svět 

2017 – Monstrum

2018 – Kluci z hor 

2019 – Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Gump – pes, který naučil lidi žít

2022 – Pánský klub 

Seriály

2005 – Ranč U Zelené sedmy 

2012 – Trapasy

2018 – Specialisté 

2020 – Modrý kód 

2021 – Sestřičky Modrý kód 

Patricie si také vyzkoušela v pořadu Jak to vidí MasterChef 2019 roli moderátorky. V roce 2020 se objevila v seriálu Modrý kód a stala se jedním z porotců reality show SuperStar. 

Zajímavosti

  • Po odchodu ze seriálu Ulice se nechala Patricie Pagáčová slyšet, že nejtěžší scéna během jejího působení v seriálu byla pokus o znásilnění ve škole. 

Osobní život

V květnu 2018 začala chodit s dramaturgem Tiborem Pagáčem a v červnu 2019 proběhla svatba. V květnu 2021 oznámila prostřednictvím sociální sítě Instagram, že s manželem Tiborem čekají dceru Bibianu. Ta se narodila 23.května 2021.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Rozcházející se Patricie Pagáčová ve varu: Hokejový triumf slavila přímo v hale

Rozcházející se Patricie Pagáčová ve varu: Hokejový triumf slavila přímo v hale

Češi to po čtrnácti letech opět dokázali! Ve finále porazili v domácím mistrovství světa Švýcarsko 2:0. Střelec zlatého gólu a nejlepší hráč dnešního utkání se stal jednoznačně David Pastrňák (28), na kterého se upínala veškerá pozornost. V hledišti fandilo spoustu celebrit, mezi kterými nechyběla ani čerstvě rozešlá...

Celebrity Patricie Pagáčová promluvila o nevěře. Už s tím nic nezmůžu, posteskla si

Patricie Pagáčová promluvila o nevěře. Už s tím nic nezmůžu, posteskla si

Patricie Pagáčová (35) si prochází složitým životním obdobím. Manželství s dramaturgem Tiborem Pagáčem nečekaně krachlo. Kromě toho se herečka musí vypořádávat ještě s nařčením z nevěry.

Celebrity Patricie Pagáčová se bude rozvádět: Hvězdě Ulice zkrachovalo manželství 5 let od svatby

Patricie Pagáčová se bude rozvádět: Hvězdě Ulice zkrachovalo manželství 5 let od svatby

Tohle opravdu nikdo nečekal. Herečka Patricie Pagáčová (35) se rozchází se svým manželem Tiborem Pagáčem (31). Oba dva se brali v roce 2019 a o dva roky později se jim narodila nádherná dcera Bibiana. Podle informací webu Super.cz si manželé procházeli několikaměsíční krizí.

Rozhovor Tomáš Zástěra míří do nové reality show a promluvil o jasném favoritovi letošního Survivoru

Tomáš Zástěra míří do nové reality show a promluvil o jasném favoritovi letošního Survivoru

Emoce nad talíři plnými dobrot a také tvrdí porotci, kteří umí podpořit, ale i vytáhnout soutěžící z komfortní zóny a dostat je do tlaku. V jedinečné show Česko na grilu se vrací ve své nejlepší formě jeden z nejlepších kuchařů Zdeněk Pohlreich (66) společně s kolegou Martinem...

Rozhovor Patricie Pagáčová se pouští do nové profese mimo její obor: Už vidím ty hejt komentáře, bude to pekelné

Patricie Pagáčová se pouští do nové profese mimo její obor: Už vidím ty hejt komentáře, bude to pekelné

Tisková konference k novému pořadu TV Prima Česko na grilu se šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem (66). Setkání v GrilcentrumWeber se zúčastnila i herečka Patricie Pagáčová (34) s manželem nebo moderátor Tomáš Zástěra (41). Patricie bude po boku Tomáše Zástěry celý pořad moderovat. Při této příležitosti ji redakce VipStar.cz...

TV Prima Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show

Tisková konference k novému pořadu TV Prima Česko na grilu se šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem (66). Setkání v GrilcentrumWeber se zúčastnila i herečka Patricie Pagáčová (34) s manželem nebo moderátor Tomáš Zástěra (44).