Celebrity vzaly Halloween s humorem: A.N.D.U.L.A dýně kulička, Partyšová závan nudy a Sharlota sázka na extravaganci

Celebrity Celebrity vzaly Halloween s humorem: A.N.D.U.L.A dýně kulička, Partyšová závan nudy a Sharlota sázka na extravaganci
Více

Moderátorka Gabriela Partyšová (45) a velké množství českých influencerek zazářilo na Ploom Halloweenské party na pražském Můstku. Některé známé osobnosti byly skutečně kreativní. Taková A.N.D.U.L.A (33) se letos rozhodla, že nepůjde za žádnou sexy krasavici a místo toho zvolila vtipný převlek dýně. Gábina Partyšová vsadila na černou klasiku, ale její kostým byl natolik fádní, že nešlo ani poznat, za co jde. Kdo další ze známých osobností si nenechal ujít Halloween?

Gábina Partyšová – závan halloweenské nudy

Spousta známých českých osobností si nenechalo ujít Halloween party v centru Prahy. Někteří vzali kostýmy velmi zodpovědně, ale našli se i tací, kteří převleku moc nedali. Mezi takové patřila sympatická moderátorka Gabriela Partyšová. Ta si oblékla černé koženkové minišaty nad kolena, které doplnila kozačkami stejné barvy.

Na první pohled si s kostýmem nedala příliš práce a nešlo prakticky vůbec poznat, zda Gábina jde za nějakou pohádkovou bytost, filmovou postavu nebo sama za sebe. To ale nemění nic na tom, že oblíbená moderátorka prožívá jedno z nejkrásnějších období.

ZahraničíO smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Láska s miliardářem Igorem Faitem stále trvá a Gábina už byla dokonce seznámena s jeho dětmi. Z předchozího vztahu s podnikatelem Josefem Koktou má syna Kristiána. Moderátorka byla vdaná celkem třikrát. Poprvé se vdala v roce 2006. Tehdy si brala Koktu, s nímž se o 7 let později rozvedla. Jejím druhým manželem se v roce 2016 stal podnikatel Daniel Farnbauer, manželství bohužel trvalo pouhé dva roky.

Do třetice všeho dobrého by se ale sňatku rozhodně nebránila. „Kdyby mě požádal, tak asi ano. Ale nijak o tom neuvažuju a nekalkuluju. A Ano, jsem zamilovaná,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech.

CelebrityPo skandálním vyjádření ke smrti Matthewa Perryho našla Nela u lidí nulové zastání: Drsné komentáře, lynč a opovržení

Po skandálním vyjádření ke smrti Matthewa Perryho našla Nela u lidí nulové zastání: Drsné komentáře, lynč a opovržení

A.N.D.U.L.A vtipně překvapila

Velkým překvapením byla influencerka Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A, u které by možná jeden čekal, že zvolí kostým nějaké sexy postavy z filmu nebo pohádky. Nic takového se ale nekonalo. Aneta vsadila na humor a to se vyplatilo. Na party přišla jako oranžová koule a nešlo přehlédnout, že je to dýně.

No, konečně někdo normální, kdo se nepřevlékne za štětku. Miluju tyhle kostýmy,“ píší jí lidé na Instagramu. „Za největší výhodu tohoto kostýmu bych považovala to, že nemusím zatahovat břicho! Jinak je to fakt pecka,“ shodují se další.

Party se zúčastnila i rapperka Sharlota, u které se dalo předem očekávat, že se vytasí s něčím extravagantním. A přesně tak se stalo. S určitostí sice nelze říct, o jaký kostým se přesně jednalo, nicméně rozhodně jejímu outfitu nechyběla originalita a nápaditost.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Josef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká Celebrity

Josef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká

Umělci, kteří bojovali s drogami: Kocián z Lunetic jde ke dnu, Víťa je na šikmé ploše a Tereza září Celebrity

Umělci, kteří bojovali s drogami: Kocián z Lunetic jde ke dnu, Víťa je na šikmé ploše a Tereza září

Herečky Benešová a Gondíková šly donaha: Reakce syna byla k popukání, prozradila Adéla Celebrity

Herečky Benešová a Gondíková šly donaha: Reakce syna byla k popukání, prozradila Adéla

Ondřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up Celebrity

Ondřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé Celebrity

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková Celebrity

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková