O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Zahraničí O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém
Více

Před pár dny zasáhla celý svět smutná zpráva. Americko-kanadský herec Matthew Perry, který se proslavil rolí Chandlera Binga (†54) v komediálním seriálu Přátelé utonul ve vířivce. Informoval o tom server TMZ. Všichni očekávali, jak se k jeho tragickému skonu vyjádří herečtí kolegové ze seriálu Přátelé. Perry toužil po milující ženě a rodině. To se mu bohužel nepodařilo. I přesto, že tři roky randil a rok byl zasnoubený s Molly Hurwitz. Jejich rozchod ale nebyl přátelský. Nyní bývalá snoubenka promluvila o Perrym.

Herec Matthew Perry byl několikrát nominovaný na cenu Emmy a velkou část života bojoval se závislostí na lécích a alkoholu. Jak napsal ve svých memoárech Přátelé, milenky a ta velká, příšerná věc, už dávno jsem měl být mrtvý. Ve svých memoárech se přiznal, že za léčbu utratil zhruba 227 milionů korun. V odvykacích zařízeních se pohybuje od svých šestadvaceti let a s alkoholem si začal pohrávat už od třinácti let.

Čtrnáctkrát byl na odvykačce, pětašedesátkrát absolvoval detoxikační program, měl za sebou 14 operací a více než 6000krát byl u Anonymních alkoholiků. Během třetí řady seriálu Přátelé bral 55 prášků denně a dokonce si nepamatoval tři roky natáčení. „Konkrétně si nepamatuji natáčení mezi třetí a šestou sérií,“ svěřil se v knize.

Kromě toho, že do poslední chvíle statečně bojoval se svými démony, tak pomáhal i ostatním lide, kteří měli podobné problémy. Své bývalé sídlo Malibu přestavěl na centrum „Perry House“ pro odvykání závislostí na alkoholu.

CelebrityPo skandálním vyjádření ke smrti Matthewa Perryho našla Nela u lidí nulové zastání: Drsné komentáře, lynč a opovržení

Po skandálním vyjádření ke smrti Matthewa Perryho našla Nela u lidí nulové zastání: Drsné komentáře, lynč a opovržení

Přátelé truchlí

Poprvé od jeho smrti se také vyjádřili jeho kolegové ze seriálu Přátelé. Jennifer Aniston , Courteney Cox , Lisa Kudrow , Matt LeBlanc a David Schwimmer vydali v pondělí (30. října) společné prohlášení. „Všichni jsme tak naprosto zničeni ztrátou Matthewa. Byli jsme víc než jen kolegové. Jsme rodina,“ stojí podle zahraničního webu Just Jared v prohlášení.

Je toho tolik co říct, ale právě teď potřebujeme truchlit a zpracovat tuto nedozírnou ztrátu. Časem řekneme více, jakmile to bude možné. Prozatím jsou naše myšlenky a naše láska s Mattyho rodinou, jeho přáteli a všemi, kdo ho na světě milovali,“ zni celé prohlášení.

ZahraničíPhoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem

Snoubenka se s Perrym rozešla kvůli mladé dívce

Poslední veřejně známou hercovou partnerkou byla Molly Hurwitz. Začali spolu randit v roce 2018 a v roce 2020 se dokonce zasnoubili. Perry snil o šťastné rodině a dětech. Bohužel jejich vztah nevyšel. Vztah skončil za dramatických podmínek v roce 2021 poté, co herec flirtoval s devatenáctiletou dívkou na seznamovací aplikaci.

Bývalá snoubenka se nyní vyjádřila pro Daily Mail. „Samozřejmě, že má zlomené srdce kvůli jeho smrti. Milovala ho a stejně jako kdokoli jiný. Přála by si, aby to bylo jinak,“ řekla. Zdroj výše zmíněného webu tvrdí, že Perry toužil po stabilním vztahu, nakonec se nedokázal chovat tak, aby se to stalo skutečností.

V květnu 2021 vyšlo najevo, že herec flirtuje na tiktoku s @kittynichole, jejíž skutečné jméno bylo Kate Haralson. To byl poslední hřebíček do rakve vztahu Mattyho a Molly. „Přistihla ho, jak mluví s dospívající dívkou na seznamovacím webu a on se začal bránit,“ pokračuje zdroj. „Jejich rozchod nebyl přátelský, ale Molly mu to nevyčítá ani nechová k němu žádné negativní pocity,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril Zahraničí

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra Zahraničí

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně Zahraničí

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první Zahraničí

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem