Po skandálním vyjádření ke smrti Matthewa Perryho našla Nela u lidí nulové zastání: Drsné komentáře, lynč a opovržení

Celebrity Po skandálním vyjádření ke smrti Matthewa Perryho našla Nela u lidí nulové zastání: Drsné komentáře, lynč a opovržení
Více

Nela Slováková (33) si uřízla pořádnou ostudu, když velmi netaktně reagovala na svých sociálních sítích na smrt oblíbeného herce Matthewa Perryho (†54). I přesto, že stories viselo na Instagramu jen pár minut a následně bylo smazáno, tak hbitým sledujícím nic neuteklo. Nakonec se z vyjádření Slovákové stala aféra, kterou řeší média napříč českým internetem. Její názor nenechal v klidu ani řadu fanoušků známého herce. Co Slovákové vzkazují?

Nela Slováková přestřelila

Influencerka Nela Slováková se proslavila svojí účastní v reality show Hotel Paradise. Díky své pohotovosti dokázala využít pozornosti médií a lidí a vytvořila si na Instagramu slušnou základnu fanoušků. V posledních několika letech je ale o ní slyšet buď v souvislosti s její perfektní postavou nebo problémy, které si kolem sebe vytváří sama.

Tentokrát to ale pořádně přepískla. Poté, co se na veřejnost ze zahraničních médií dostala informace, že jeden z nejoblíbenějších herců Hollywood Matthew Perry se tragicky utopil ve vířivce, Slováková na sítích předvedla podle lidí hyenismus největšího kalibru.

Všechny věci se dají v životě řešit. Závislosti, užívání léků a podobně. Jen slaboši je řešit neumí/nechtějí. Proto ani nevím, jestli mi je líto, že se opilý utopil ve vířivce. Pro své staré rodiče připravil na jejich stará kolena krásný dárek. Sobeckost největšího kalibru, pardon,“ zněla první verze jejího vyjádření. Tu ale po několika minutách smazala a tak učinila ještě několikrát.

GlosaBlábolení Nely Slovákové o smrti Matthewa Perryho: Plejáda primitivismu, hyenismus a nulová sebereflexe

Blábolení Nely Slovákové o smrti Matthewa Perryho: Plejáda primitivismu, hyenismus a nulová sebereflexe

Lidé zuří: Totální přepal a dno

I přesto, že se druhý den snažila celou situaci zachránit obsáhlým příspěvkem plným pochopení a milých slov, lidé jí to nevěří. „Já musím říct, že jsem úplně hotová. Celou noc jsem nespala a dlouhou dobu jsem nad něčím tak dlouho nepřemýšlela. Strašně mě mrzí, že spousta lidí, kteří mě nesledují a jen to někde zaregistrovali od někoho, kdo si udělal screen. Nebylo myšleno nic špatně a v podstatě je to nepochopeno absolutně. Bylo to myšleno v dobrém. Je mi líto nepochopení, co tím básník chtěl říct,“ snažila se z celé situace vykroutit, ale nebylo jí to platné.

Nejenom sledující se začali na adresu Slovákové jednohlasně vyjadřovat. „Totální přešlap a lidské dno. Začala jsem si myslet, že se polepšila, ale ona nikdy nezklame,“ píší lidé v komentářích a není jich vůbec málo. Zatímco Nela se snažila přesvědčit veřejnost, že jen nepochopili její sdělení, lidé o něčem takovém nechtěli ani slyšet.

Love IslandLove Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků

Nela je hloupá, závistivá a bezcharakterní blbka,“ přidávají se další. „Hloupý a sebestředný člověk. A ti, kteří ji podporují jsou snad ještě hloupější,“ shodují se ve velkém. „Sama má v hlavě nasněženo. A upřímně si myslím, že zas chtěla být jen zajímavá. Zbytečná osoba,“ neberou hejty konce.

V tomto případě Nela Slováková našla ve veřejnosti prakticky nulové zastání. „Je to primitivní kolotočářka,“ zuří. „Do dnešního dne jsem si myslela, že Nela už svého dna dosáhla. Očividně má ještě nějakou rezervu,“ zní jeden z tisíce komentářů.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

3 velké lásky a 3 smutné rozchody: Bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková nového muže úpěnlivě tají Celebrity

3 velké lásky a 3 smutné rozchody: Bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková nového muže úpěnlivě tají

Richard Chlad promluvil o teroru, který zažíval s bývalou partnerkou: Šílené scény pod vlivem drog, říká Celebrity

Richard Chlad promluvil o teroru, který zažíval s bývalou partnerkou: Šílené scény pod vlivem drog, říká

Daniela Drtinová má nádhernou dceru, ale moc ji neukazuje: Natálie vyrostla do krásy a vzala útokem Tik Tok Celebrity

Daniela Drtinová má nádhernou dceru, ale moc ji neukazuje: Natálie vyrostla do krásy a vzala útokem Tik Tok

Slavná slovenská zpěvačka všem vyrazila dech: První dítě v 56 letech Celebrity

Slavná slovenská zpěvačka všem vyrazila dech: První dítě v 56 letech

Luxusní vila Michala Davida: Podívejte se, jak bydlí legendární hitmaker Celebrity

Luxusní vila Michala Davida: Podívejte se, jak bydlí legendární hitmaker

Blýská se u Babišů na lepší časy? Andrej poslal Monice romantické přání k narozeninám Celebrity

Blýská se u Babišů na lepší časy? Andrej poslal Monice romantické přání k narozeninám