Bývalá milenka Biasiol o vyhroceném incidentu a fackách: Kdyby se mě nezastali kamarádi, Bára mě zabije

InfluStar Bývalá milenka Biasiol o vyhroceném incidentu a fackách: Kdyby se mě nezastali kamarádi, Bára mě zabije
Více

Oblíbená influencerka Veronica Biasiol (24) prožívá velmi náročné období v životě. S partnerkou Bárou Mlejnkovou (32) prochází vážnou vztahovou krizí, ale nechtějí to vzdát. Společně vyrazily na festival na Zrce, kde hned během prvního dne došlo k potyčce Báry a milenky Biasiol Alice. Situace se vyhrotila natolik, že Báru museli kamarádi od Alice nakonec odtáhnout. Nyní si obě dámy vyřizují účty skrz sociální sítě.

Pokerová hráčka Bára Mlejnková a influencerka Veronica Biasiol zažívají nelehké období. Poté, co se mladičká Veronica veřejně přiznala k nevěře, snaží se ze všech sil slepit vztah zpátky dohromady a pracovat na něm. Společně tak vyrazily na festival Zrce v Chorvatsku, kde došlo k vyhrocenému incidentu mezi Bárou a bývalou milenkou Veronicy Alicí.

Slovní potyčka vyvrcholila v pár facek, které Bára uštědřila jednomu z přítomných chlapců. Video, na kterém je vše zachyceno, bylo smazáno ze sociálních sítích, ale redakce ho má stále k dispozici. Není z něj ovšem patrné, kdo hádku vyprovokoval nebo jak k ní došlo. Na závěr celé scény museli Báru odtáhnout kamarádi.

InfluStarPrvní vyjádření Báry, kterou museli odtáhnout: Bylo to jinak, vyprovokovala mě, říká partnerka Biasiol

První vyjádření Báry, kterou museli odtáhnout: Bylo to jinak, vyprovokovala mě, říká partnerka Biasiol

Kdyby tam nebyl Dan, jsem mrtvá, říká Alice

Po nepříjemném konfliktu měla hádka mezi Bárou a Alicí dohru na Instagramu. „Už toho mám plné zuby a pořád držím pusu. Nechala jsem ze sebe udělat totálního debila. Mohla jsem zničit tu jejich lovestory, ale byla jsem i po tom všem loajální. Štvalo mě, že si celá republika myslí, že jsem zhrzená a zamilovaná trubka, co chtěla něco víc, ale takhle to nikdy nebylo,“ rozohnila se Alice na svých stories.

Celá zpráva byla směřovaná především Báře. „Čekala jsem od dospělého člověka to, že si mě vezme bokem. Tam mi třeba rozbije hubu za to, že jsem se zachovala fakt blbě a já to vím. A ne že tam na mě naletí do davu lidí a udělá takovou ostudu,“ pokračuje a děkuje chlapci, který se jí zastal.

Všichni dobře víme, že kdyby tam nebyl Dan, tak jsem mrtvá. Já se za to nestydím, že se hold bít neumím a nebiju se. Proto je to taky venku, aby si sakra už uvědomily, že nehodlám furt ze sebe dělat blbečka pro jejich prospěch,“ dodala rozzuřeně Alice.

InfluStarFacky a vyhrocená hádka mezi Bárou ze Survivoru a exmilenkou Biasiol: Ty se mě bojíš? Neumíš zaplatit hotel, řvala

Facky a vyhrocená hádka mezi Bárou ze Survivoru a exmilenkou Biasiol: Ty se mě bojíš? Neumíš zaplatit hotel, řvala

Bára reaguje: Ty prodejná lesbo!

Není tajemstvím, že Bára a Alice bývaly v minulosti kamarádky, a proto není divu, že v Báře bouchly saze. Její blízký člověk měl desetiměsíční poměr s její láskou Veronicou, která na celém fiasku nese jednoznačně největší podíl viny. „Vy, totální zoufalci si dovolíte urážet moji holku? Na mojí fotce? Přijď každý jeden mi to říct o ni a dostaneš hned tři facky,“ rozepsala se Bára na sociálních sítích.

Všichni víme, že jste nikdo z vás nedokázal co já natož Veronica. Ali, stáhni se, jestli nechceš, ať každý ví, co jsi zač, včetně policie. Ještě jedna vyhrůžka,“ nebrala si Bára servítky. „Čekám velkou omluvu ty levá prodejná lesbo. Teď tě lidí uznávají, ale až zjistí, co jsi dělala Verče a mně…pro facky si přijď kdykoliv s policajta a kamerou. Mohla si dostat jednu malou facku,“ dodala.

Vztahy mezi Bárou, Alicí a Veronicou jsou opravdu vyhrocené a ukáže jen čas, jestli vztah účastnice Survivor 2023 a úspěšné podnikatelky ustojí všechna příkoří nebo to nezvládnou. Řada fanoušků doufá, že tyto spory dořeší za zavřenými dveřmi a k dalšímu incidentu již nedojde. Tak uvidíme…

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou InfluStar

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy InfluStar

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce InfluStar

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu InfluStar

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu

Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa InfluStar

Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa

Sugar Denny se utrhla ze řetězu a naložila Adrianě z Love Island: Zhubnu 70 kilo a zmlátím ji InfluStar

Sugar Denny se utrhla ze řetězu a naložila Adrianě z Love Island: Zhubnu 70 kilo a zmlátím ji