Facky a vyhrocená hádka mezi Bárou ze Survivoru a exmilenkou Biasiol: Ty se mě bojíš? Neumíš zaplatit hotel, řvala

InfluStar Facky a vyhrocená hádka mezi Bárou ze Survivoru a exmilenkou Biasiol: Ty se mě bojíš? Neumíš zaplatit hotel, řvala
Více

Pokerová hráčka a účastnice drsné reality show Survivor 2023 Bára Mlejnková (32) si v posledních měsících prochází velkou vztahovou krizí s influencerkou Veronicou Biasiol (24). Obě dvě dámy vyrazily s přáteli na Zrce, aby si užili festivalové léto plnými doušky. Co čert nechtěl, Bára se v jeden okamžik střetla s bývalou milenkou své polovičky Alicí a došlo k hodně vyostřenému konfliktu, kdy nakonec Báru museli odtáhnout, protože došlo i na facky.

Sympatická influencerka Veronica Biasiol a účastnice Survivoru 2023 Bára Mlejnková se ze všech sil snaží překonat krizi, kterou zapříčinila nevěra mladičké influencerky. Obě dvě dámy vyrazily s přáteli na festival Zrce, ale sotva festival začal, tak došlo k hodně nepříjemné potyčce.

InfluStarPrvní vyjádření Báry, kterou museli odtáhnout: Bylo to jinak, vyprovokovala mě, říká partnerka Biasiol

První vyjádření Báry, kterou museli odtáhnout: Bylo to jinak, vyprovokovala mě, říká partnerka Biasiol

Pokerová hráčka Bára se totiž v jeden okamžik na jednom místě tváří v tvář setkala s bývalou milenkou své holky Alicí a neudržela nervy na uzdě. O Báře je známo, že je temperamentní, výbušná a s ovládáním emocí má problém. „Co je? A ty seš kdo? Nečum,“ křičí na videu Bára na jednoho z přítomných chlapců, kteří pravděpodobně přišli jako doprovod Alice a následně mu uštědří pár facek.

Vypadni odsud, vypadni odsud. Kde je Verča,“ pokračuje Bára na videu, na které jako první upozornila instagramová stránka Intelektuální elita. „A ty se mě bojíš? Pojď sem ne,“ pokřikuje Bára na dalším videu na Alici. „Mně budeš šu*at holku? Ty neumíš ani koupit hotel,“ řve naštvaně Bára po exmilence Veronicy Biasiol a ostatní se ji snaží odtáhnout pryč. Na konci se k celé hádce přimotá samotná Veronica. „Už je konec, stačilo,“ říká vyděšeným hlasem.

Bára na mě skočila jako tarantule

K celému incidentu se na svém Instagramu vyjádřila i Alice. „Můj nejlepší kamarád se mě zastal. Bára na mě skočila jako tarantule. Ještě se možná vyjádřím. Já jsem chtěla být loajální a udělala jsem chybu. Nechtěla jsem dělat naschvály. Chtěla jsem je ignorovat, ale za tohle všechno si to ještě rozmyslíme,“ řekla na svých stories krátce po střetu s Bárou.

Aspoň má kolem sebe někoho normálního, kdo tu hysterku odtáhne,“ dodala naštvaná Alice. Mezi Bárou a Veronicou to není zrovna moc růžové. Před několika týdny se Biasiol na Instagramu veřejně přiznala k nevěře.

RozhovorGabriel Jiráčková přiznala zdravotní potíže: Rychle nabírám tuk, dřu se denně ve fitku a držím striktní stravu

Gabriel Jiráčková přiznala zdravotní potíže: Rychle nabírám tuk, dřu se denně ve fitku a držím striktní stravu

Celé to trvalo 10 měsíců, kdy jsem udržovala paralelní vztah s někým dalším, který vyústil v to nejhorší, co můžete svému partnerovi udělat. Hrozně toho lituju. Vůbec jsem si neuvědomila, o co můžu přijít. Beru to jako své obrovské osobní selhání. Nikdy jsem nechtěla Báře ublížit,“ řekla tehdy.

S člověkem, se kterým jsem si psala, flirtovala a kompenzovala si věci, které mi ve vztahu s Bárou chyběly. Ale jednou jedinkrát jsem pochybila. Jednou jsem se s tím člověkem viděla a měla styk. Dělat to celou dobu je prakticky nemožné. Byl to člověk, který byl daleko přes celou republiku. Neomlouvám své činy, ale moc se to umocňuje,“ dodala před několika týdny. Obě dvě se nechaly slyšet, že chtějí spolu zůstat a udělají pro to maximum. Tak snad se to holkám nakonec podaří.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Matka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny InfluStar

Matka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny

Droběna z Red Face objasnila existenci nevzhledných strupů po těle: Podstoupí operaci jako Charlotte Štiková InfluStar

Droběna z Red Face objasnila existenci nevzhledných strupů po těle: Podstoupí operaci jako Charlotte Štiková

Shopaholicadel si sahá na dno: Jsem ztrhaná, napsala a ukázala obří krátery pod očima InfluStar

Shopaholicadel si sahá na dno: Jsem ztrhaná, napsala a ukázala obří krátery pod očima

Ben Cristovao a mladinká Dominique Alagia lásku už neskrývají: Natočili žhavé líbací video s jasným vzkazem InfluStar

Ben Cristovao a mladinká Dominique Alagia lásku už neskrývají: Natočili žhavé líbací video s jasným vzkazem

Datel s Bárou opustili novorozeně, aby si užili dovolenou, ale čekal je horor: Šílenec je napadl s nožem InfluStar

Datel s Bárou opustili novorozeně, aby si užili dovolenou, ale čekal je horor: Šílenec je napadl s nožem

Venis, která má být vdaná za Vietnamce, přispěchala s krkolomným vyjádřením: Lidi vytočila ještě víc, nevěří jí InfluStar

Venis, která má být vdaná za Vietnamce, přispěchala s krkolomným vyjádřením: Lidi vytočila ještě víc, nevěří jí