První vyjádření Báry, kterou museli odtáhnout: Bylo to jinak, vyprovokovala mě, říká partnerka Biasiol

InfluStar První vyjádření Báry, kterou museli odtáhnout: Bylo to jinak, vyprovokovala mě, říká partnerka Biasiol
Více

Influencerka Veronica Biasiol (24) a pokerová hráčka Bára Mlejnková (32) se snaží ze všech sil udržet vztah, který je poznamenán nevěrou ze strany Biasiol. Místo toho, aby si užívaly společných chvilek na dovolené na Zrce, tak hned ze startu festivalu se bývalá účastnice Survivoru dostala do potyčky s bývalou milenkou Veroniky. Situace byla natolik vyhrocená, že došlo i na facky a Báru pak museli kamarádi odnést. Mlejnková se následně k incidentu vyjádřila na sociálních sítích a u lidí našla zastání.

Oblíbená influencerka Veronica Biasiol před časem veřejně na Instagramu přiznala, že svoji současnou partnerku Báru Mlejnkovou podváděla 10 měsíců s jistou Alicí z Ostravy. „S člověkem, se kterým jsem si psala, flirtovala a kompenzovala si věci, které mi ve vztahu s Bárou chyběly. Ale jednou jedinkrát jsem pochybila. Jednou jsem se s tím člověkem viděla a měla styk. Dělat to celou dobu je prakticky nemožné. Byl to člověk, který byl daleko přes celou republiku. Neomlouvám své činy, ale moc se to umocňuje,“ přiznala se slzami v očích.

I přes velkou krizi se obě dámy domluvily, že vztah zkusí slepit a zapracovat na jeho nedostatcích. „Těžko se to popisuje. Jde mi o úplně nový vztah, abychom začaly znova. Beru to jako správný krok. Je mi jedno, jak vypadám nyní já. Nepřeji si, aby Báře chodily nějaké další zprávy,“ dodala tehdy mladičká influencerka.

InfluStarFacky a vyhrocená hádka mezi Bárou ze Survivoru a exmilenkou Biasiol: Ty se mě bojíš? Neumíš zaplatit hotel, řvala

Facky a vyhrocená hádka mezi Bárou ze Survivoru a exmilenkou Biasiol: Ty se mě bojíš? Neumíš zaplatit hotel, řvala

Mně budeš šu*at holku?

Bára a Veronika spolu trávily čas na filmovém festivalu v Karlových Varech, odkud odjely na populární festival na Zrce. Hned ze startu ale došlo k potyčce mezi Bárou a Alicí, se kterou měla Veronica poměr. „Co je? A ty seš kdo? Nečum,“ křičí na videu Bára na jednoho z přítomných chlapců, kteří pravděpodobně přišli jako doprovod Alice a následně mu uštědří pár facek.

Vypadni odsud, vypadni odsud. Kde je Verča,“ pokračuje Bára na videu. Na celý incident jako první upozornila instagramová stránka Intelektuální elita. „A ty se mě bojíš? Pojď sem ne,“ pokřikuje Bára na dalším videu na Alici. „Mně budeš šu*at holku? Ty neumíš ani koupit hotel,“ dodává a kamarádi ji odnáší pryč.

CelebrityHříšná samice Ornella Koktová se toho nebojí: Po 3 dětech se ukázala nahoře bez jen v krajkových kalhotkách

Hříšná samice Ornella Koktová se toho nebojí: Po 3 dětech se ukázala nahoře bez jen v krajkových kalhotkách

Bára: Vyprovokovaná a připravená scéna!

Krátce poté, co se video rozšířilo na sociálních sítích, tak Bára neváhala a reagovala přímo pod ním v komentářích. „Asi málokdo ví, že to byla ‚kamarádka‘. Tady nikdo neřeší Verču,“ řekla pohotově Bára ve vláknu komentářů.

To je teda rychlost. Vyprovokovaná a připravená scéna. Bravo. Hlavně provokuj, postav si stěnu a natáčej,“ dodala bývalá účastnice drsné reality show Survivor. Bára v lidech na sociálních sítích vyvolává různé reakce, ale tentokrát našla ve spoustě z nich zastání.

Můj nejlepší kamarád se mě zastal. Bára na mě skočila jako tarantule. Ještě se možná vyjádřím. Já jsem chtěla být loajální a udělala jsem chybu. Nechtěla jsem dělat naschvály. Chtěla jsem je ignorovat, ale za tohle všechno si to ještě rozmyslíme,“ řekla na svých stories Alice. Podle reakce Báry to bylo ale trochu jinak.

Upřímně je mi Báry líto… nemá to vyřešené, bolí to,“ píší lidé do komentářů pod videem, ve kterém Bára ztratila nervy. „Přijde mi to ubohé. Ale ne ze strany Báry, ale té druhé party. Nejlepší je postnout video vytržené z kontextu, kde už ten druhý běsní a vy to tu šíříte dál, bravo. I když je Bára cholerická, tak ji plně chápu, nikdo z vás nevíte, co se tam stalo, co to spustilo,“ přidávají se další.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel InfluStar

Shopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou InfluStar

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy InfluStar

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce InfluStar

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu InfluStar

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu

Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa InfluStar

Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa