7 nejoblíbenějších influencerů na českém Instagramu: Půvabná inženýrka, Nikol Leitgeb nebo bojovnice z klece

Instagram 7 nejoblíbenějších influencerů na českém Instagramu: Půvabná inženýrka, Nikol Leitgeb nebo bojovnice z klece
Více

Sociální sítě jsou kouzelným místem na internetu, na kterém se lidé vzájemně sledují z různých důvodů. Na českém Instagramu se to hemží celebritami, bizarními jedinci, hvězdičkami reality show apod. Pojďme se nyní podívat na sedm nejoblíbenějších českých influencerů, kteří veřejnost nejvíc baví nebo inspirují.

Tereza Maxová 

Tereza Maxová patří vedle Evy Herzigové a Karolíny Kurkové mezi nejúspěšnější české modelky, které dokázaly oslnit i ve světě. 

Na Instagramu ji sleduje přes 100 tisíc lidí, které motivuje a baví. Tereza Maxová rozhodně nepatří mezi typické influencerky, ale tisíce lidí inspiruje. 

V roce 1997 začala s charitativní činností v rámci Nadace Terezy Maxové, která pomáhá opuštěným dětem z dětských domovů, kojeneckých ústavů a dalších center. 

“Tereza Maxová je inteligentní a přirozená,” píší lidé na sociální sítích. “Jedna z mála mediálně známých modelek, která se rozhodla svůj vliv investovat správným směrem,” shodují se další. 

Kateřina Klinderová alaias Kundosaki 

Kateřina Klinderová je známá na sociálních sítích hlavně jako Kundosaki a sleduje ji přes 70 tisíc lidí. Fanoušci ji často označují jako “sexy bojovnici z klece”. 

Kundosaki je bývalá go-go tanečnice, majitelka nočního klubu v Praze a do povědomí veřejnosti se dostala díky svým MMA zápasům. 

Pokérovaná influencerka měla odvahu se sice postavit svým soupeřkám zápasnicím, ale nedopadla příliš slavně. V roce 2019 prohrála s Evou Borodáčovou a následně s Ivou Haškovou, která ji knokautovala. 

Mnohem více jí daří coby moderátorce zákulisí Oktagonu. Lidi baví svým neotřelým humorem a nadhledem. 

ProměnaDrogy, alkohol, úzkosti: 4 dětské hvězdy, které nezvládly slávu. Jak dnes vypadají?

Drogy, alkohol, úzkosti: 4 dětské hvězdy, které nezvládly slávu. Jak dnes vypadají?

Veronika Kašáková 

Veronika Kašáková žila od svých čtyř let v Dětském domově ve Vysoké Peci. Počátkem roku 2014 napsala knížku “Zpověď holky z děcáku” a přihlásila se do České Miss. 

Na sociální síti Instagram Veroniku sleduje přes 50 tisíc lidí, které hlavně fascinuje nelehký život Veroniky a to, jak se dokáže se vším poprat. 

V roce 2016 založila Nadační fond Veroniky Kašákové, který podporuje děti v dětských domovech. V únoru 2021 porodila syna Matyáše, u kterého lékaři diagnostikovali tři týdny po porodu vzácnou metabolickou vadu zvanou fenylketonurie.

Syn modelky trpí dědičným onemocněním metabolismu. V nemocných játrech mu nefunguje enzym, který štěpí jednu z aminokyselin, takzvaný fenylalanin.

Aminokyseliny jsou obsažené v bílkovinách, které přijímáme v jídle. Proto pacienti s PKU nemůžou jíst prakticky žádné bílkoviny a tím pádem téměř žádné normální jídlo. 

Celebrity3 osudové ženy Leoše Mareše: Nezkrotná divoška, smířená Poslušná a osudová láska

3 osudové ženy Leoše Mareše: Nezkrotná divoška, smířená Poslušná a osudová láska

Karolína Four 

Karolína Four je výživová poradkyně, která se zajímá o zdravý životní styl a snaží se k tomu inspirovat a motivovat i další lidi na sociálních sítích, kde ji sleduje přes 70 tisíc lidí. 

Sympatická Karolína je mimo jiné také inženýrka v oboru výživy a kvality potravin a autorkou knihy “Jediná kniha o jídle, kterou potřebujete”.

Vystudovala sice chemii, ale v kuchyni ji to baví mnohem víc. “Zbožňuju její rady a tipy, je svá,” píší lidé s tím, že to dělá skvěle. 

3v1

Herečka Nikol Leitgeb, herečka Veronika Arichteva a zpěvačka Martina Pártlová dlouhodobě patří mezi nejzábavnější a nejsledovanější trio na českém Instagramu. 

Lidi baví hlavně jejich nekompromisní humor a přístup na sociálních sítích. Holky si umí dělat srandu ze sebe i z absurdních věci kolem nich. 

Na druhou stranu se nebojí otevřít opomíjená témata a v poslední době si rozjely úspěšný eshop a pořádají besedy v divadlech. 

Na Instagramu 3v1 sleduje téměř 300 tisíc lidí a všechny tři se pravidelně umisťují na předních příčkách v oblíbenosti influencerů na sociálních sítích.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Za nevhodné chování po střelbě na Filozofické fakultě padají hlavy: Z kola ven je další influencer Instagram

Za nevhodné chování po střelbě na Filozofické fakultě padají hlavy: Z kola ven je další influencer

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru Instagram

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála Instagram

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála

Prolomila smůlu v lásce? Influencerka A.N.D.U.L.A se pochlubila novým partnerem Instagram

Prolomila smůlu v lásce? Influencerka A.N.D.U.L.A se pochlubila novým partnerem

Dominika Myslivcová prozradila detaily porodu a spustila se vlna nenávisti: Je to nařízení lékaře, brání se Instagram

Dominika Myslivcová prozradila detaily porodu a spustila se vlna nenávisti: Je to nařízení lékaře, brání se

Radka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili Instagram

Radka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili