Martina Pártlová

Martina Pártlová je česká zpěvačka a muzikálová herečka, která se narodila 28. května 1979 v Českých Budějovicích. Martina je původně vyučená prodavačka ve zlatnictví. Zlom nastal v roce 2008, kdy se přihlásila do pěvecké soutěže X Factor, ve které skončila na celkovém čtvrtém místě. 

Kariéra

Poté začala vystupovat v muzikálech a zahrála si roli v Johance z Arku nebo ve Sněhové královně. Jednu z hlavních rolí získala dokonce také v muzikálu Královna Kapeska. Mezi její nejúspěšnější duety patří “Ostrava” z roku 2010 s Rudou z Ostravy nebo “Mezi nebem a zemí” z roku 2012 se Skipem. Společně s herečkou Nikol Štíbrovou a herečkou Veronikou Arichtevou tvoří zábavná videa pod pseudonymem 3v1. Martina také vystupuje jako stálý host se skupinou Čechomor od roku 2017. 

Zajímavosti

  • Velkou a osudovou láskou Martiny byl jistý Petr, který však v roce 2005 zahynul při autonehodě. Proto jí tak dlouho trvalo než si našla někoho, s kým by se cítila alespoň stejně dobře 

Osobní život 

Martina Pártlová byla dlouho single. V roce 2018 se dala dohromady s kamarádem, se kterým byli přátelé v té době už dlouhých osm let. Vztah ale nevydržel a konal se rozchod. Na přelomu roku 2018 a 2019 odcestovala na Bali s novým partnerem, ale láska z toho nebyla. V únoru 2021 oznámila na Instagramu, že je těhotná. Otcem dítěte je o čtrnáct let mladší hudebník Josef Vařeka, se kterým Martina i nadále tvoří pár. 16. června 2021 porodila Martina Pártlová dceru Stellu. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Instagram 7 nejoblíbenějších influencerů na českém Instagramu: Půvabná inženýrka, Nikol Leitgeb nebo bojovnice z klece

7 nejoblíbenějších influencerů na českém Instagramu: Půvabná inženýrka, Nikol Leitgeb nebo bojovnice z klece

Sociální sítě jsou kouzelným místem na internetu, na kterém se lidé vzájemně sledují z různých důvodů. Na českém Instagramu se to hemží celebritami, bizarními jedinci, hvězdičkami reality show apod. Pojďme se nyní podívat na sedm nejoblíbenějších českých influencerů, kteří veřejnost nejvíc baví nebo inspirují.