Kundosaki

Kateřina Klinderová je známá na sociálních sítích hlavně jako Kundosaki a sleduje ji přes 70 tisíc lidí. Narodila se 12. března 1992 v Praze. Fanoušci ji často označují jako “sexy bojovnici z klece”. 

Kariéra

Kundosaki je bývalá go-go tanečnice, majitelka nočního klubu v Praze a do povědomí veřejnosti se dostala díky svým MMA zápasům. Potetovaná influencerka měla odvahu se sice postavit svým soupeřkám zápasnicím, ale nedopadla příliš slavně. V roce 2019 prohrála s Evou Borodáčovou a následně s Ivou Haškovou, která ji knokautovala. Mnohem více jí daří coby moderátorce zákulisí Oktagonu. Lidi baví svým neotřelým humorem a nadhledem. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Survivor V Survivoru se jde přes mrtvoly: Josef Kůrka se drsně pustil do Bezděkové, Mlejnkové a Kundosaki

V Survivoru se jde přes mrtvoly: Josef Kůrka se drsně pustil do Bezděkové, Mlejnkové a Kundosaki

Survivor patří mezi nejdrsnější reality show a v druhé sérii začíná pořádně přituhovat. Většina favoritů je k překvapení všech ze soutěže venku a moci se chytají outsideři. V posledních dnech to pořádně rozjel Muž roku 2016 Josef Kůrka (31). Ten si nebral servítky a pořádně se opřel...

Survivor Survivor 2023 má další potvrzené tváře: Křehká modelka Andrea Bezděková nebo metrosexuál Petr Havránek

Survivor 2023 má další potvrzené tváře: Křehká modelka Andrea Bezděková nebo metrosexuál Petr Havránek

V první vlně byli odhaleni první čtyři účastníci reality show Survivor Česko & Slovensko, a to Petr Švancara (45), Vašek Matějovský (26) , youtuber Filip Jánoš (26) a influencerka Hanka Gelnarová (23). Do Dominikánské republiky už odletěli i další soutěžící, kteří budou na ostrově bojovat po finanční...

Instagram 7 nejoblíbenějších influencerů na českém Instagramu: Půvabná inženýrka, Nikol Leitgeb nebo bojovnice z klece

7 nejoblíbenějších influencerů na českém Instagramu: Půvabná inženýrka, Nikol Leitgeb nebo bojovnice z klece

Sociální sítě jsou kouzelným místem na internetu, na kterém se lidé vzájemně sledují z různých důvodů. Na českém Instagramu se to hemží celebritami, bizarními jedinci, hvězdičkami reality show apod. Pojďme se nyní podívat na sedm nejoblíbenějších českých influencerů, kteří veřejnost nejvíc baví nebo inspirují.