Nikol Leitgeb (Štíbrová)

Nikol Leitgeb, rodným příjmením Štíbrová, se narodila 4. října 1985 v Rakovníku. Od čtyř let Nikol navštěvovala dramatický kroužek a o rok později byla zařazena do evidence barrandovského studia. V letech 1998 – 2006 chodila na rakovnické Gymnázium Zikmunda Wintra. V roce 2011 absolvovala studium mezinárodních vztahů a evropských studií na soukromé Metropolitní univerzitě Praha.

Kariéra

Filmografie 

1994 – Dračí prsten 

1998 – Jezerní královna

1999 – Na zámku 

2000 – Jabloňová panna

2007 – Láska In Memoriam 

Nikol od malička působila v různých dětských pořadech, reklamách a v roce 2004 se poprvé objevila v legendárním seriálu Pojišťovna štěstí, ve kterém hrála až do roku 2010. V seriálu hrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové Karolínu Krausovou. S hereckou kolegyní Kateřinou Brožovou také uváděla v roce 2007 živý přenos slavnostního udílení cen Anno.

Seriály

1995 – Broučci

2002 – O ztracené lásce

2004 – Pojišťovna štěstí 

2013 – Vyprávěj 

Herectví vyměnila za novinařinu a tu následně nahradila působením na sociálních sítích. V roce 2017 získala cenu Czech Blog Awards za Instagram roku. V roce 2018 se Instagram Nikol umístil na 3. místě ankety Křišťálová lupa v kategorii One (wo)man show. 

3v1

S herečkou Veronikou Arichtevou a zpěvačkou Martinou Pártlovou tvoří zábavné trio 3v1. Nikol na Instagramu sleduje přes 600 tisíc lidí a patří mezi nejvlivnější influencery Česka.

V roce 2019 se Nikol Štíbrová objevila ve videoklipu “To se mi líbí” od zpěváka Marka Ztraceného, o pár měsíců později nazpívala píseň k filmu Příliš osobní známost spolu se slovenskou kapelou IMT Smile. V březnu 2020 nazpívala s frýdecko-místeckou kapelou Mirai píseň “Dej si roušku”. 

Zajímavosti 

  • Herectví brala vždy za koníček 
  • Vede jeden z nejúspěšnějších instagramů v Česku 

Osobní život 

V roce 2016 se Nikol zasnoubila v Thajsku se svým tehdejším přítelem Martinem Kynclem. 31.července 2017 se jim narodil společný syn Mathias. Svatba se nakonec bohužel nekonala a následoval rozchod po roce od narození syna. 

V únoru 2020 oznámila na Instagramu, že je její přítele dlouholetý kamarád Petr Leitgeb. V prosinci 2020 oznámila, že je těhotná a v květnu 2021 proběhla komorní svatba. 16. června 2021 se Nikol a Petrovi narodil syn Tobias. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl

Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl

Bývalý kadeřník oblíbené influencerky Nikol Leitgeb (37) Tomáš Kislinger prožil noc hrůzy. Jako spousta dalších lidí se seznámil na oblíbené seznamce s mužem, kterého následně pozval domů na drink. Následně o sobě přestal úplně vědět a probudil se až ráno ve zbědovaném stavu a o 15 tisíc...

Celebrity Hororová dovolená Nikol Leitgeb: Objednala luxusní vilku u oceánu, dostala cementárnu

Hororová dovolená Nikol Leitgeb: Objednala luxusní vilku u oceánu, dostala cementárnu

Influencerka a bývalá herečka Nikol Leitgeb (37) se momentálně věnuje především rodině. Po rozpadu 3v1 dala přednost vlastním projektům, manželovi a dvěma synům. Po delší době se rozhodla, že si s rodinou odpočine u moře, a tak objednala luxusní dovolenou na Kanárech. Bohužel realita byla mnohem krutější,...

Celebrity Záhada objasněna: Veronika Arichteva konečně uvedla pravý důvod rozpadu 3v1

Záhada objasněna: Veronika Arichteva konečně uvedla pravý důvod rozpadu 3v1

Veronika Arichteva (37) po dlouhých týdnech promluvila o konci oblíbeného tria 3v1. Zůstala s kamarádkou Martinou Pártlovou (44) a Nikol Leitgeb (37) se od nich trhla. I přesto, že společný projekt skončil, tak všechny tři zůstaly kamarádkami. Co oblíbená herečka prozradila o definitivním rozpadu?

Glosa Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi

Oblíbený herec z Ordinace v růžové zahradě Michal Novotný (44) čelí kritice nejenom široké veřejnosti, ale také známých osobností jako Nikol Leitgeb (37) nebo Filip Rajmont (46). Novotný se v rozhovoru pro týdeník Téma zmínil, že nechce koukat v reklamách na gaye nebo lesby. Patrně ale zapomněl...

Celebrity Definitivní rozpad 3v1: Martina připravuje album, Veronika projekty a Nikola má Radovana, vzkázaly

Definitivní rozpad 3v1: Martina připravuje album, Veronika projekty a Nikola má Radovana, vzkázaly

Veronika Arichteva (37), Martina Pártlová (44) a Nikol Leitgeb (37) jsou nerozlučné kamarádky, které spolu působily v oblíbeném triu 3v1. Postupem času si jejich humor zamilovali lidé napříč Českem. Vysílaly společně v rádiu, měly besedy s veřejností a vlastní eshop. Nyní je všemu konec. Na sociálních sítích...

Celebrity Lidé na Instagramu se drsně pustili do Nikol Leitgeb: Jsi zhýčkaná generace a nechodíš do práce, psali

Lidé na Instagramu se drsně pustili do Nikol Leitgeb: Jsi zhýčkaná generace a nechodíš do práce, psali

Nikol Leitgeb (37) patří mezi nejoblíbenější influencerky v Česku a pravidelně se umisťuje na prvních příčkách nejúspěšnějších influencerů. Čas od času na svém Instagramu nakousne téma mateřství, což je velmi ožehavé témac obzvlášť na sociálních sítích. Nyní se rozepsala na témat matek a jejich "údržby" a některé...