Výměna manželek: Jak temperamentní Jarča zvládne luxusní dům? Dokáže se zhýčkaná Majka přizpůsobit rodině, kde vládne chlap?

Výměna manželek Výměna manželek: Jak temperamentní Jarča zvládne luxusní dům? Dokáže se zhýčkaná Majka přizpůsobit rodině, kde vládne chlap?
Více

Temperamentní Jarča se přestěhuje z bytu v osadě v Ralsku do velkého rodinného domu v Židlochovicích. Na druhou stranu zamíří zhýčkaná Majka do rodiny, kde žijí čtyři děti a babička. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod dohledem nového partnera, již ve středu 24. května ve 20:20 na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

První účastnící Výměny manželek žijí v Ralsku v osadě Ploužnice, kde mají pronajatý byt 3+1. Jarce je 33 let a pracuje jako brusička. Honzovi je 42 let a pracuje jako živnostník. Manželé jsou čtrnáct let a spolu mají pět dětí: Marušku (7 let), Valerii (11 let), Dominika a Natašu (oba 14 let). Ještě mají nejstaršího syna, ale ten s nimi už nežije.

A i když s nimi nebydlí, každý den u nich doma je i babička Jitka, Honzova maminka. Rodinu do pořadu přihlásila Jarča, protože se podle ní Honza doma moc nezapojuje a navíc se prý otáčí za ženskými. Jarča by si přála, aby jí Honza přestal dirigovat. Honza by si přál, aby Jarča nechodila do práce a starala se pouze o domácnost a o rodinu.

Láska versus peníze

Druhá rodina žije v Židlochovicích na jižní Moravě v rozlehlém rodinném domě 6+1 s krytým bazénem. Majce je 34 let a je ženou v domácnosti. Davidovi je 45 let a podniká. Majčině synovi Markovi je 9 a rád hraje fotbal. Davidův syn Davídek rád maluje a je mu 10 let. Rodinu do Výměny manželek přihlásil David, protože celá rodina pořad pravidelně sleduje na Voyo a navíc by si chtěl zkusit postarat se o rodinu.

Majka souhlasila, protože si říkala, že si to rodina zkusí, jaké je to bez ní. Chtěla by, aby všichni v rodině byli samostatnější. Partneři jsou spolu čtyři roky a společně vychovávají syny s předešlých vztahů. David má navíc ještě tři děti s různými maminkami a současný vztah se mu jeví jako ideální.

CelebrityOndřeje Brzobohatého se zastala sestra Rola a totálně zdiskreditovala Taťánu Kuchařovou

Ondřeje Brzobohatého se zastala sestra Rola a totálně zdiskreditovala Taťánu Kuchařovou

Jarča se dostane do velkého, prostorného domu, kde je všechno krásně srovnáno. Je tam spousta věcí, které vidí poprvé. Jarča si také hned sedne jak s Davidem, tak s oběma kluky. Hned druhý den zjistí, že kluci jezdí na koloběžce bez helmy a chráničů, a tak se postará o to, aby se jim koupily. Jarče se zdá, že vztah Davida a Majky není založený na lásce, že se mají rádi, ale nemilují se.

Přijde jí, že spolu žijí jak kamarádi. Nejvíc ji ale trápí, že malý Davídek se jí svěřil, že Majka mu nedává tolik lásky jako Markovi. Také si všimne velkých pavučin na stropech jejího nového domu, což překvapí Davida, který vlastní úklidové firmy.

CelebrityTaťána Kuchařová odmítá poškození Ondřeje Brzobohatého: Zoufalka, ukazuje jen zhrzenost, hřmí Krainová a další celebrity

Taťána Kuchařová odmítá poškození Ondřeje Brzobohatého: Zoufalka, ukazuje jen zhrzenost, hřmí Krainová a další celebrity

Majka je nadšená, že v novém bytě je čisto a uklizeno. Byt jí přijde malinký, ale útulný. První, co ji zarazí je, když ji klika u dveří do koupelny zůstane v ruce. Pak také zjistí, že se bude starat o čtyři děti a v domácnosti s ní bude babička. Brzy však zjistí, že mohou být kamarádky, že babička není rušivým elementem.

Líbí se jí, že děti jsou velmi samostatné a Honza na její prosbu spraví kliku a protékání vody z vany nebo umyvadla. Problémy nastanou, když Majka pozná, že Honza je náladový a nemají si spolu co říct. Mrzí ji, že Honza se ani nezeptá, jak se má, jak doma žije, jakého má partnera. Přijde jí nudný, líný a protivný.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek Výměna manželek

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek

Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad Výměna manželek

Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad

Premiérová Výměna manželek: Překonaná nevěra, insolvence a pedantství na pořádek Výměna manželek

Premiérová Výměna manželek: Překonaná nevěra, insolvence a pedantství na pořádek

4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena Výměna manželek

4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena

Výměna manželek plná smradu: Náhradní matka se zhrozí, když zjistí, že děti nemají ani potřeby do školy Výměna manželek

Výměna manželek plná smradu: Náhradní matka se zhrozí, když zjistí, že děti nemají ani potřeby do školy