Taťána Kuchařová odmítá poškození Ondřeje Brzobohatého: Zoufalka, ukazuje jen zhrzenost, hřmí Krainová a další celebrity

Celebrity Taťána Kuchařová odmítá poškození Ondřeje Brzobohatého: Zoufalka, ukazuje jen zhrzenost, hřmí Krainová a další celebrity
Více

Miss World 2006 Taťána Kuchařová (35) a huebník Ondřej Brzobohatý (40) mají za sebou civilní rozvod a nyní je čeká ještě ten církevní. Než k němu ještě vůbec došlo, dostala se redakci Blesku do rukou církevní žaloba. Modelka exmanžela obvinila ze záliby v nošení ženských šatů, sexuální odlišnosti nebo že po ní požadoval sex jako žena. Poté, co se Brzobohatý veřejně vyjádřil v rozhovoru, Kuchařová vydala prohlášení, ve kterém píše, že to rozhodně není ona, kdo by vynášel citlivé informace. Kde je tedy pravda?

„Není třeba být detektiv, abychom vylučovací metodou přišli na jedno jediné jméno. Tak z církevního soudu pro to nemá nikdo důvod. Vzhledem k dehonestujícímu obsahu žaloby bych byl úplný blázen, kdybych to udělal já. Pokud by to byl jeden z našich právníků, tak můžou rovnou oba vrátit diplom, a zbývá tedy už jen jediný člověk – Taťána. Upřímně, tohle zjištění mi přijde nejděsivější na tom všem,“ vyjádřil se v rozhovoru pro Blesk.cz Ondřej Brzobohatý.

Taťána měla Ondřeje v církevní žalobě obvinit z toho, že se rád obléká za ženu, sexuální odlišnosti a také to, že po modelce měl požadovat sex jako žena. „O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval. Má orientace je a vždy byla heterosexuální,“ tvrdí muzikant.

CelebrityČeská Amber Heard Taťána Kuchařová: V církevní žalobě drsně obviňuje exmanžela Ondřeje Brzobohatého, tomu došly nervy

Česká Amber Heard Taťána Kuchařová: V církevní žalobě drsně obviňuje exmanžela Ondřeje Brzobohatého, tomu došly nervy

Nikdy jsem nikoho nepoškodila, říká Kuchařová

Zanedlouho po vyjádření Ondřeje Brzobohatého se ozvala také Taťána Kuchařová. „Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou. S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného. Naopak jsem mediálně během rozvodu ani po něm nikdy nic nezveřejnila a tím ho celou dobu chránila. Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to mohla dávno udělat,“ napsala na Instagramu.

Kdo veřejně rozebírá znění žaloby a intimní podrobnosti, je Ondřej. K probíhajícímu církevně soudnímu řízení se zatím nemohu vyjadřovat,“ dodala Kuchařová. K celé kauze se začaly vyjadřovat i známé osobnosti a vesměs valná většina stojí na straně Ondřeje.

Zoufalka, ukazuje jen zhrzenost

Samostatný post na vyjádření podpory Ondřeje publikovala i modelka Simona Krainová. „Ondro drž se..tahle zoufalá p..i kauza zoufalky ukazuje jen zhrzenost a ubohost na úrovni suterénu..jsi a vždy budeš božský i s parukou,“ napsala a začali se přidávat další.

„Na konci rozvodů nejsou vítězové a poražení, ale jen poražení. S tím se nedá dělat nic. Ohlížet se zpět má člověk jen v dobrém, protože svatba byla i jeho svobodné rozhodnutí a jsem přesvědčen, že v každém svazku bylo i to krásné. Ostatní ohlížení je ztráta času. Jak Tě znám, ctil jsi a vážil sis svých žen bez výhrad. Kdokoliv chce z rozvodu odcházet jako vítěz, prokazuje jen nepochopení, vlastní plytkost, mrzkou inteligenci a pořádnou dávku egoismu, se kterou se žije těžko,“ rozepsal se moderátor Libor Bouček.

CelebrityPrvní vyjádření Lely Vémoly po krvavé prohře: Za Karlose Vémolu se bije jako lvice

První vyjádření Lely Vémoly po krvavé prohře: Za Karlose Vémolu se bije jako lvice

„Ale zakázat se to nedá. Tvé gentlemanství k Tvým partnerkám je k nevydržení, milý kamaráde, po Tvém boku člověk viděl a vidí, jak ve vlastním vztahu musí přidat. Ale ne, je to inspirující a zřídkavé zároveň. Mlčel jsi dlouho, asi dýl, než bychom zvládli my ostatní, a kromě toho, že Tě mám rád, Ti přeju, aby mlčelo se i dál. Aby tímhle vše se uzavřelo. Umím si představit, s jakou nevolí vznikal ten rozhovor, který vzniknout už musel. Udělat z věci intimní (tedy z církevní žaloby) záležitost veřejnou je hloupě zoufalé a zoufale hloupé,“ vzkázal a vyjádřil kamarádovi podporu.

Ondrejko, drž se a buď i nadále tím, kdo neztrácí úroveň,“ přidala se i slovenská diva Dara Rolins. „Ondro, konečně. Já už bych tak dlouho mlčet nedokázala. Kolikrát jsem se držela, když jsem něco od této paní četla. Jsi frajer a tvé jméno Ti dělá tvá tvrdá práce a to, jaký jsi gentleman. Bohužel občas jsou lidé, kteří své jméno ztratí tím, že ztratí partnera a samotní nic vytvořit nedokážou, tak alespoň špiní. Mám Tě ráda a těším se na další koncerty,“ přidala se i herečka a zpěvačka Eva Burešová.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky Celebrity

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila Celebrity

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se Celebrity

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury Celebrity

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou Celebrity

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka Celebrity

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka