Ondřeje Brzobohatého se zastala sestra Rola a totálně zdiskreditovala Taťánu Kuchařovou

Celebrity Ondřeje Brzobohatého se zastala sestra Rola a totálně zdiskreditovala Taťánu Kuchařovou
Více

Hudebníka Ondřeje Brzobohatého (40) se zastala jeho starší sestra Rola Brzobohatá (45). Ondřej se veřejně přiznal k tomu, že se rád převléká za ženu a má v oblibě Drag Queen. Podle Blesku ho bývalá manželka obvinila ze záliby v nošení ženských šatů, sexuální odlišnosti nebo že po ní požadoval sex jako žena. Na sociálních sítích sítích se rozhodla promluvit i sestra Rola, která si servítky rozhodně nebrala.

„Ondřejko, znám tě celý život a jsem pyšná na to, jak skvělého bráchu mám. Neznám velkorysejšího člověka než jsi ty. S jakou láskou, úctou a respektem se chováš nejen ke svým ženám, ale i ke svému okolí. Váš vztah s nebožkou jsem považovala za jeden z nejkrásnějších, než jsem pochopila, že když někdo miluje jen sebe, tak pak na toho druhého už moc místa v srdci nezbývá. Byla jsem svědkem několika velmi nepříjemných situací, kdy se z Miss Dobrotivé stala šestihlavá saň a ty jsi pořád jen mlčel a bránil jsi ji. Máš můj obdiv,“ rozepsala se Rola na Instagramu pod příspěvkem Ondřeje Brzobohatého.

Rola si rozhodně nebrala servítky a bývalou manželku mladšího bratra veřejně zdiskreditovala. „Jsem ráda, že jsi tentokrát nemlčel a ozval ses, bylo na čase. Doufám, že ti stihla poděkovat za knížku, kterou jsi za ni celou napsal a její proslovy do OSN,“ poodkryla jejich soukromé záležitosti.

CelebrityČeská Amber Heard Taťána Kuchařová: V církevní žalobě drsně obviňuje exmanžela Ondřeje Brzobohatého, tomu došly nervy

Česká Amber Heard Taťána Kuchařová: V církevní žalobě drsně obviňuje exmanžela Ondřeje Brzobohatého, tomu došly nervy

Taťána Kuchařová: Ondřeje jsem nepošpinila!

Zatímco Ondřej Brzobohatý má jasno, kdo vynesl intimní informace ven, Taťána se zarputile brání. „Není třeba být detektiv, abychom vylučovací metodou přišli na jedno jediné jméno. Tak z církevního soudu pro to nemá nikdo důvod. Vzhledem k dehonestujícímu obsahu žaloby bych byl úplný blázen, kdybych to udělal já. Pokud by to byl jeden z našich právníků, tak můžou rovnou oba vrátit diplom, a zbývá tedy už jen jediný člověk – Taťána. Upřímně, tohle zjištění mi přijde nejděsivější na tom všem,“ vyjádřil se v rozhovoru pro Blesk.cz Ondřej Brzobohatý.

Zanedlouho po rozhovoru hudebníka se na sociálních sítích vyjádřila i modelka. „Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou. S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného. Naopak jsem mediálně během rozvodu ani po něm nikdy nic nezveřejnila a tím ho celou dobu chránila. Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to mohla dávno udělat,“ napsala na Instagramu.

Kdo veřejně rozebírá znění žaloby a intimní podrobnosti, je Ondřej. K probíhajícímu církevně soudnímu řízení se zatím nemohu vyjadřovat,“ dodala Kuchařová. Kdo z nich má teda pravdu?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch