Veronika Žilková ukázala partnera a okamžitě dostala sprchu od jeho ženy: Rozvracíš fungující vztah, žádný rozvod nebude

Celebrity Veronika Žilková ukázala partnera a okamžitě dostala sprchu od jeho ženy: Rozvracíš fungující vztah, žádný rozvod nebude

Oblíbená herečka Veronika Žilková (60) je zamilovaná. Momentálně randí s muzikantem Josefem Holomáčem, který je bývalý basák kapely Argema. Jsou spolu sotva pár dní, ale Veronika se rozhodla, že svůj objev už ukáže veřejnosti. To ale patrně netušila, jakou lavinu tím spustí. Jak informoval Super.cz, Holomáč je stále ženatý a ozvala se jeho manžela s tím, že se její partner rozhodně rozvádět nebude. Co na to Žilková?

Herečka Veronika Žilková vzala přítele Josefa Holomáče na projekci filmu Spolu, ve kterém hraje hlavní roli matky autistického chlapce. Žilková se do hudebníka zamilovala během rozvodového řízení s Martinem Stropnickým, který se s ní rozešel přes email. „Jsme spolu, tak jsme šli na film Spolu. Není co tajit,“ řekla Super.cz.

Vše vypadalo naprosto idylicky, Veronika opět ožila a rozdávala úsměvy na všechny strany. Pak ale přišla ledová sprcha v podobě manželky hudebníka, která se pro výše zmíněný server rozpovídala o jejich vztahu a pustila se do Žilkové.

CelebrityTaťána Makarenko se obula do konkurenčních Miss a servítky si nebere: Je to odpudivé a nepřijatelné, vzkázala

Taťána Makarenko se obula do konkurenčních Miss a servítky si nebere: Je to odpudivé a nepřijatelné, vzkázala

Pan Holomáč není přítelem paní Žilkové, nýbrž její dočasný milenec, jelikož je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá,“ nebrala si rozhodně servítky. „Paní Žilková by se nad svým chováním měla také zamyslet. Je mi moc líto, že se s ní manžel rozešel, ale ona nakonec dělá to samé, rozvrací dosud fungující manželství. I když jsem o jejich vztahu měla již nějakou dobu podezření, stále jsem věřila, že jde o vztah pouze přátelský,“ pokračuje.

Manželka Holomáče následně přiznala, že se o vztahu Žilkového a svého partnera dozvěděla až z médií a byl to pro ni pořádný šok. „Způsobila mi tím veřejnou ostudu a ponížení nejen v osobním, ale i pracovním životě,“ dodala.

CelebrityVálka královen Instagramu: Nikdy si nerodila, dítě máš z Ukrajiny, pustila se do Zuzany Plačkové Eva Feuereislová

Válka královen Instagramu: Nikdy si nerodila, dítě máš z Ukrajiny, pustila se do Zuzany Plačkové Eva Feuereislová

Veronika Žilková vrací úder

Nic ale nebude tak horké, jako na první pohled vypadá. „Oba dva se v tuhle chvíli rozvádíme, není co tajit,“ reagovala na slova zhrzené manželky Žilková a doplnila, že netahá muže od rodiny.

Co já vím, rozešlí jsou asi už dva roky. Asi to tak bývá, že když se objeví nová partnerka, tak se objeví nějaké emoce. Ale co já vím, rozváděli se už v době, než jsme se my dva seznámili,“ prozradila Super.cz.

Love IslandSlavný barber je dávno minulostí: Miss Natálie Kočendová vytasila drápky a muže snů hledá v Love Islandu

Slavný barber je dávno minulostí: Miss Natálie Kočendová vytasila drápky a muže snů hledá v Love Islandu

Josef Holomáč je třikrát ženatý. Všechny tři děti má s předchozími partnerkami. S tou první se rozvedl, podruhé se stal vdovcem a jeho třetí manželka je o dvacet let mladší. Podobně to má i Veronika Žilková.

Jejím první manželem byl v letech 1984 až 1988 Jiří Hanych. S ním má dceru Agátu Hanychovou. Druhým manželem v letech 1988 až 2005 byl Marek Navrátil. S ním má syny Cyrila Navrátila a Vincenta Navrátila. Jejím zatím posledním manželem byl Martin Stropnický od roku 2008. Společně mají dceru Kordulu Stropnickou. V roce 2007 se jim také narodil syn Melichar Stropnický, ale téhož roku bohužel zemřel. Veronika si osvojila další dvě děti Markétu a Jana Herclíkovi.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap

Rozcházející se Patricie Pagáčová ve varu: Hokejový triumf slavila přímo v hale Celebrity

Rozcházející se Patricie Pagáčová ve varu: Hokejový triumf slavila přímo v hale

Hlediště hokejového finále plné celebrit: Bára Mlejnková fandí jako urvaná, Langmannová je nepřehlédnutelná Celebrity

Hlediště hokejového finále plné celebrit: Bára Mlejnková fandí jako urvaná, Langmannová je nepřehlédnutelná

Eva Podzimková se stala dvojnásobnou maminkou: Dcera dostala jméno jako hrdinka z dětské pohádky Celebrity

Eva Podzimková se stala dvojnásobnou maminkou: Dcera dostala jméno jako hrdinka z dětské pohádky

Rodinná tragédie manžela Ewy Farne Martina Chobota: Deprese, domácí násilí a sebevražda maminky Celebrity

Rodinná tragédie manžela Ewy Farne Martina Chobota: Deprese, domácí násilí a sebevražda maminky

Kdo je nádherná partnerka Davida Pastrňáka Rebecca? Divoška, která okusila noční klub Celebrity

Kdo je nádherná partnerka Davida Pastrňáka Rebecca? Divoška, která okusila noční klub