Taťána Makarenko se obula do konkurenčních Miss a servítky si nebere: Je to odpudivé a nepřijatelné, vzkázala

Celebrity Taťána Makarenko se obula do konkurenčních Miss a servítky si nebere: Je to odpudivé a nepřijatelné, vzkázala
Více

Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (32) se pěkně rozohnila na Instagramu. Na několika stories se vyjádřila ke všem českým konkurenčním soutěžím krásy a servítky si rozhodně nebrala. Co půvabnou Makarenko tak namíchlo?

Miss Czech Republic je soutěž krásy pořádaná od roku 2010. Zakladatelkou je česká modelka a podnikatelka Taťána Makarenko a její pravou rukou je kreativní ředitel Sam Dolce. Kromě Miss Czech Republic máme v Česku ale i další soutěže Miss. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby soutěže nevykrádaly nápady Taťány a nevydávaly je za své.

Takže, mám toho opravdu dost. Moje Miss byla první, která dělala challenge a ukazovala zákulisí příprav a osobnosti dívek na způsob reality show,“ začala pěkně zostra Taťána. „Challenge dělám od roku 2017. Moje soutěž byla první, která má divoké karty. Ty byly poprvé také v roce 2017,“ pokračovala.

CelebrityVálka královen Instagramu: Nikdy si nerodila, dítě máš z Ukrajiny, pustila se do Zuzany Plačkové Eva Feuereislová

Válka královen Instagramu: Nikdy si nerodila, dítě máš z Ukrajiny, pustila se do Zuzany Plačkové Eva Feuereislová

Ty hlouposti o tom, co tvrdí ostatní soutěže,“ naráží Makarenko na to, že konkurenční soutěže krásy tvrdí, že dělají něco, co tady ještě nebylo, historicky poprvé v soutěžích krásy, a že jsou v tom jediní. „Všechno, co děláme, po nás ti druzí kopírují. Všechno, co vymyslíme, vidíme v napodobenině. Je o odpudivé a pro mě nepřijatelné,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Sabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si! Celebrity

Sabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si!

Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura Celebrity

Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku Celebrity

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku