Slavný barber je dávno minulostí: Miss Natálie Kočendová vytasila drápky a muže snů hledá v Love Islandu

Reality show Slavný barber je dávno minulostí: Miss Natálie Kočendová vytasila drápky a muže snů hledá v Love Islandu
Více

Modelka Natálie Kočendová (22) po rozchodu s barberem Laky Ryalem (31) zkouší hledat štěstí a lásku v reality show TV Nova Love Island 2022. Pořad odstartoval 19. září na Voyo. V prvním díle se představilo deset soutěžících, kteří touží po lásce a vztahu. Pro většinu bylo velkým překvapením, když následně do vily vstoupila půvabná Natálie jako tzv. bombshell.

Miss International Czech Republic 2020 a vítězka Top Model of the World Natálie Kočendová se rozhodla zkusit hledat štěstí v reality show Love Island 2022. Hned v prvním díle se představilo deset soutěžících, které čekalo velké překvapení. Do vily totiž přišla jako nová  bombshell právě Natálie.

Obzvlášť pro dívky znamená Natálie dost velkou hrozbu. Jako tzv. bombshell může rozdělit páry ve vile a poslat jinou dívku domů. Půvabná blondýnka dlouhou dobu randila s uznávaným barberem Laky Royalem, se kterým byla dokonce i zasnoubená. Pár si v roce 2020 prošel nelehkou životní událostí, kdy Natálie přišla o milovaného syna.

CelebrityStartuje Love Island 2: Mezi 10 finalisty je dvojnice Seleny Gomez nebo nezkušený zajíček s vyděšeným výrazem

Startuje Love Island 2: Mezi 10 finalisty je dvojnice Seleny Gomez nebo nezkušený zajíček s vyděšeným výrazem

Rozchod a reality show

Společně ale překonali smutné období a působili jako dokonalý pár. Proto bylo pro všechny velkým překvapením, když v červnu 2022 ohlásili rozchod. Až do této doby nikdo netušil, jaký byl pravý důvod jejich rozchodu. Natálie vše objasnila v rozhovoru pro TV Nova.

Důvodů bylo víc. Bývalý přítel je například o 11 let starší, takže už chtěl miminko a já se chtěla soustředit na kariéru. To byl třeba jeden z důvodů,“ řekla v show Beach Hut, která je součástí aktuální série Love Islandu a přináší exkluzivní materiály a informace přímo z Kanárských ostrovů.

Vítězný pár si opět jako minulý rok odnese 2 miliony korun. Natálie doufá, že na Kanárských ostrovech najde tu pravou lásku. Účastí v soutěži se chce také posunout kariérně, tak uvidíme, jak to s Natálií nakonec dopadne.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Vzpomínáte si na Petru Paluskovou? Hvězda Robinsonova ostrova se zhroutila a přiznala, že je na dně Reality show

Vzpomínáte si na Petru Paluskovou? Hvězda Robinsonova ostrova se zhroutila a přiznala, že je na dně

Agáta Hanychová má velké plány před porodem: Svatba, stěhování a společný život s Jaromírem Soukupem Celebrity

Agáta Hanychová má velké plány před porodem: Svatba, stěhování a společný život s Jaromírem Soukupem

Maru Rosecká z Like House má randit s Kazmou: Jaká je pravda o jejich žhavém románku? Celebrity

Maru Rosecká z Like House má randit s Kazmou: Jaká je pravda o jejich žhavém románku?