Veronika Žilková otevřela Pandořinu skříňku: Promluvila o drsných hádkách Agáty a Prachaře

Celebrity Veronika Žilková otevřela Pandořinu skříňku: Promluvila o drsných hádkách Agáty a Prachaře
Více

Agáta Hanychová (37) dělá pro své sledující čas od času živé vysílání s maminkou Veronikou Žilkovou (60). Tentokrát přišla řeč na rodinu, vztahy, porod a páté narozeniny Mii, kterou má Agáta s hercem Jakubem Prachařem (39). Při té příležitosti se rozpovídala Veronika Žilková a servítky si rozhodně nebrala.

Influencerka Agáta Hanychová se v živém vysílání na Instagramu rozpovídala společně s mámou Veronikou Žilkovou na téma rodina, porod a vztahy. Ten samý dej dcera Mia slavila 5. narozeniny a bývalá modelka vysvětlovala, že Mia slaví narozeniny u tatínka, protože loni měla to privilegium ona.

Mia je teď u tatínka. Až přijde odpoledne, tak se bude slavit s rodinou doma,“ řekla v živém vysílání Agáta. „Volali mi novináři, že jsem sdílela fotky s Prachařem,“ pokračovala Agáta. „Je to otec tvého dítěte, to je přece normální. Mia vznikla díky tobě a Prachařovi. Tak to zkrátka chodí,“ vtipkovala Žilková a názorně se snažila sledujícím ukázat, jak dojde k oplodnění.

CelebrityHvězda Ulice propaguje dietu, před kterou bijí odborníci na poplach: 5 kilo za 9 dní dole, pyšní se Tereza Bebarová

Hvězda Ulice propaguje dietu, před kterou bijí odborníci na poplach: 5 kilo za 9 dní dole, pyšní se Tereza Bebarová

Tchyně se nechovala dobře, říká Žilková

Následně přišla řeč na porod a vztahy. „Těhotenství s Miou bylo dramatické. Je dobré, že se to už dnes všechno vyčistilo a k těm pátým narozeninám už nemusíte mít žádné hádky a můžete se jen těšit z toho, jak je Miuška úžasná,“ rozpovídala se Žilková ohledně těhotenství Agáty.

Byl to těžké těhotenství. S Jakubem jste se hodně hádali. Já si říkala, jak tohle těhotenství dopadne. Vždycky si k nám přišla, lehla si na zem a plakala,“ I přes problémy ale všechno dobře nakonec dopadlo.

A dopadlo to nejlépe. Bylo to drsné, jak jste se hádali,“ pokračovala matka Agáty. „Tchyně se nechovala dobře,“ rýpla si trochu do Dany Batulkové.  „Je úžasné, že na Mii to není poznat. Všechny vady a křivdy se zapomněly,“ dodala dojatá Žilková.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala