Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Celebrity Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?
Více

Influencerka Agáta Hanychová (38) prožívá v současné době celkem náročné období. Po divočejším rozchodu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54) se stará o tři děti a je neustále v jednom kole. Navíc je její soukromý život tak trochu věcí veřejnou. Nyní se spekuluje o tom, jestli Agáta opět randí s otcem jednoho ze svých dětí Mirkem (38). Kvůli jejím vztahovým peripetiím se Agátě vysmála dokonce i influencerka Nela Slováková (32).

Kolem podnikatelky a influencerky Agáty Hanychové je v posledních týdnech pořádně rušno a není se čemu divit. Po rozchodu s otcem Rozárky Jaromírem Soukupem se spekuluje o tom, jestli se náhodou nevrátila k otci syna Kryšpína Mirkovi Dopitovi. Ten se mimochodem v současné době rozvádí.

Navíc to působí, že s bývalým partnerem a majitelem TV Barrandov svádí rozchodový souboj. Soukupovi se totiž nelíbí, že Agáta ukazuje dceru Rozárku na sociálních sítích. Bývalá modelka to na stories vyřešila po svém a dala malé Rozárce přes oči sluneční brýle. O pár dní později Jaromír pro časopis Sedmička přiznal, že vlastně netuší, proč se rozešli.

To já nemůžu vědět. Každý rozchod je o tom, že se číše plní a rozchod zapříčiní nějaká poslední kapka. Je brzo na to, o tom hovořit. Každý máme nějakou představu o partnerovi a ty představy se někdy míjejí,“ řekl.

GlosaChris z Love Island je toxické dítě v těle dospělého muže: Majko, utři slzy, utíkej mílovými kroky a neotáčej se

Chris z Love Island je toxické dítě v těle dospělého muže: Majko, utři slzy, utíkej mílovými kroky a neotáčej se

Hanychová: Jsem zadaná!

Při posledním živém vysílání na Instagramu Agáta opět zamotala hlavu všem fanouškům. Klasicky se lidé ptali na dotazy a jeden zněl, zda-li má podnikatelka Tinder. Na to Agáta odpověděla, že ne, protože je zadaná. Agáta se snažila celou odpověď stočit do humoru, že je vlastně zadaná se svojí kamarádkou.

Její tón byl ale celkem nejistý a fanoušci se nemohou rozhodnout, jestli tomu věřit nebo Agáta opět něco tají. Pravdou je, že otec jejího syna Kryšpína a bývalý partner Mirek Dopita se momentálně rozvádí s manželkou Terezou, ale bydlí u Agáty. To samozřejmě nahrává spekulacím, že se k sobě vrátili, ale Hanychová je zase tajemná.

RozhovorNikol Trojanová po 10 letech váhá nad reality show a mluví o dětech : Po třicítce tě společnost pořád někam tlačí

Nikol Trojanová po 10 letech váhá nad reality show a mluví o dětech : Po třicítce tě společnost pořád někam tlačí

Nela Slováková se vysmála Hanychové

Je všeobecně známo, že influencerka Nela Slováková se s Hanychovou příliš nemusí a nejednou si do ní pořádně rýpla. Agátu většinou výpady Slovákové nijak nevykolejí a čas od času je okomentuje ve svém živáku. Tentokrát si Nela kopla do současné vztahové situace Agáty.

Na svých stories sdílela informaci o tom, že je matka tří dětí opět zadaná a celé situaci se vysmála. „Ranní bizárek. Aguš zase zadaná,“ napsala a doplnila svůj názor několika za břicho se popadajícími smajlíky. Všichni jsou zvědaví, jestli Agáta bude nějak reagovat.

Přitom nad vztahem Nela Slovákové a jejího dlouholetého partnera Lukáše Kozáka visí otazníky už několik měsíců. Lidé neustále spekulují, zda spolu ještě jsou, nebo je Nela singl. Jak to teda dámy mají s muži doopravdy?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl Celebrity

Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl

Anna Slováčková se kvůli rakovině musela vzdát velké lásky: Moc mi to chybí, ale bojím se, řekla Celebrity

Anna Slováčková se kvůli rakovině musela vzdát velké lásky: Moc mi to chybí, ale bojím se, řekla

Strach o Václava Neckáře (80): Dva děsivé pády a nemocnice Celebrity

Strach o Václava Neckáře (80): Dva děsivé pády a nemocnice

Tereza Pergnerová se po letech vrací na obrazovky s reality show: Od Vyvolených je laťka příliš vysoko Celebrity

Tereza Pergnerová se po letech vrací na obrazovky s reality show: Od Vyvolených je laťka příliš vysoko

Josef Kůrka a Angie Mangombe po zrušené svatbě oznámili rozchod: Musím to vstřebat, řekla se slzami v očích Celebrity

Josef Kůrka a Angie Mangombe po zrušené svatbě oznámili rozchod: Musím to vstřebat, řekla se slzami v očích

Nečekaný návrat Patricie Pagáčové po rozchodu s manželem: Lidé jsou štěstím bez sebe Celebrity

Nečekaný návrat Patricie Pagáčové po rozchodu s manželem: Lidé jsou štěstím bez sebe