Chris z Love Island je toxické dítě v těle dospělého muže: Majko, utři slzy, utíkej mílovými kroky a neotáčej se

Glosa Chris z Love Island je toxické dítě v těle dospělého muže: Majko, utři slzy, utíkej mílovými kroky a neotáčej se
Více

Po jednadvaceti dílech třetí řady zamilované reality show Love Island přišlo konečně na řadu pořádné drama, které otřáslo všemi soutěžícími. Amorek Chris (21) společně s ostatními chlapci se přesunuli do Casa Amor, kde podstoupili jednu z nejtěžších výzev. Jako jediný ji neustál právě Chris, který vyměnil svoji partnerku Majku (27) za jednu ze čtyř bombshell a tím pádem Majka musela opustit vilu. Její odchod provázely pořádně vypjaté emoce. Zatímco Majka ronila slzy při balení kufru, tak Rachel (23) po Chrisovi řvala, že mu udělá peklo. Zanedlouho Majka ale zjistí, že se zbavila toxického dítěte…

Sladký Amorek se proměnil v nevyzrálého mamánka

Majka i Chris byli v Love Islandu od samotného začátku. Na první dobrou to vypadá, že vztahy, které mezi sebou budují soutěžící od prvopočátku, jsou ty nejsilnější. V posledních dvou dílech ale srdíčka pocítila na vlastní kůži, že nic takového neplatí. Jeden z nejstabilnějších párů byl rozdělen kvůli rozhodnutí sladkého Amorka a pohledná učitelka z mateřské školy si musela sbalit kufr a opustit vilu.

Od prvního dílu Chris působil jako ten nejméně vyzrálý muž z celé party a i ostatní soutěžící ho brali za takového rozpustilého vtipálka, který navíc rozumí každému druhému slovu, protože je původem z Ameriky. Značnou část dalších slov si občas vyloží úplně jinak a nechápe vůbec kontext. To na něm bylo zpočátku docela i sympatické, protože občas jeho jazyková bariéra vytvářela vtipné momenty, kdy ani Majka netušila, co chce ten kudrnatý chlapec vlastně říct.

Chris se netajil tím, že si do Love Island přišel najít blonďatou Češku nebo Slovenku, ale hned v úvodu sdělil, že důležitým faktem je, že se musí líbit jeho mamince. Už v tuto chvíli měla Majka zpozornit a mít se na pozoru. V záplavě „Amořího“ testosteronu přestala být obezřetná a to ji zajistilo letenku domů.

Love IslandLidské dno Sabriny z Love Island? Z jedné soutěže měla být vyhozena kvůli odpornému činu s bezdomovcem

Lidské dno Sabriny z Love Island? Z jedné soutěže měla být vyhozena kvůli odpornému činu s bezdomovcem

Geniální tah, který patrně zatím nikdo nevidí

Majka a Chris patřili mezi nejsilnější pár ve vile a byli velkým ohrožením pro všechny ostatní páry. Nesmíme zapomenout, že kromě lásky srdíčka bojují o výhru dva miliony korun. Někdo možná řekne, že když si to rozdělí, tak to zas moc není. Ale na druhou stranu, kdy dostaneš milion zato, že se týdny válíš ve vile, snažíš se do někoho zamilovat a intrikuješ.

Tím, že se chlapci odebrali do Casa Amor, tak by to byla promarněná příležitost, kdyby se nepokusili zbavit jednoho z nejstabilnějších párů. Chris byl vlastně ten nejsnadnější cíl pro všechny ostatní muže ve vile. Jak už bylo řečeno, nerozumí každému druhému slovu, takže mu můžete nakecat prakticky co chcete.

Chris také patří ve vile mezi ty nejmladší a nejméně vyzrálé jedince, který ve vztahu k ženám funguje jako zapřáhnutý oslík, kterému dáte jako návnadu mrkvičku. Akorát Chrisovi nedáte na konec klacku zeleninu, ale modrookou blondýnku a je dost pravděpodobné, že by z toho Španělska došel až do Prahy.

Love IslandDrama v Love Island: Rachel se hroutí a pláče, její partner Claude se zakoukal do nové bombshell

Drama v Love Island: Rachel se hroutí a pláče, její partner Claude se zakoukal do nové bombshell

Majka je vítěz: Až si utře slzy, tak to uvidí

Už od první chvíle, kdy se dal Chris dohromady s Majkou, tak diváci byli svědky nesmyslných žárlivých scén. Majka pomalu nemohla mluvit s žádným jiným mužem než Chrisem. „Proč si povídáš s ostatními? Jestli si chceš promluvit, tak přece mluv se mnou,“ vyjel nejednou po Majce. V dalším z dílů ji zase osočil, že se oblékla moc sexy.

Ty si ale nevěděla, že tady budu. Proč ses oblékla tak sexy? Nevěděla si to,“ blábolil. Proto v Casa Amor stačilo přiživit jeho paranoiu na základě videa, na kterém dává Majka jednomu z nových bombshell pusu na tvář a bylo vymalováno. Chris byl vůči Majce od začátku toxický jako týden staré fusekle, ale očekával oddanost a náklonnost nejvyššího levelu.

RozhovorNikol Trojanová po 10 letech váhá nad reality show a mluví o dětech : Po třicítce tě společnost pořád někam tlačí

Nikol Trojanová po 10 letech váhá nad reality show a mluví o dětech : Po třicítce tě společnost pořád někam tlačí

Rozbít vztah Chrise a Majky byl skvělý tah a stačilo k němu jen Chrise utvrdit v jeho teoriích. Majka sice zradu nečekala a byla vyloženě v šoku, ale až otře slzy a uklidní emoce, tak pochopí, že se stalo to nejlepší, co se stát mohlo.

Chris není sice špatný člověk, ale jeho činy mluví o naprosté nevyzrálosti a svým chováním působí jako toxické dítě uvězněné v těle dospělého muže. Nutné je ale říct, že tahle telenovela s estrádními prvky je přímo úměrná jeho věku. Majka je ale dávno jinde…

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

GLOSA: Mikýř není Tereza Mašková. Proč na vítězi Survivoru Nova moc netrhne? Glosa

GLOSA: Mikýř není Tereza Mašková. Proč na vítězi Survivoru Nova moc netrhne?

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii Glosa

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty Glosa

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště Glosa

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc Glosa

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi Glosa

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi