Nikol Trojanová po 10 letech váhá nad reality show a mluví o dětech : Po třicítce tě společnost pořád někam tlačí

Rozhovor Nikol Trojanová po 10 letech váhá nad reality show a mluví o dětech : Po třicítce tě společnost pořád někam tlačí
Více

Známé české osobnosti si nenechaly ujít podzimní instax Party, která se konala v Monkey Baru v Praze. Po delší době se ve společnosti objevila i půvabná Nikol Trojanová (32). Tu si lidé pamatují hlavně z realy show Hotel Paradise z roku 2012 a VyVolení z roku 2013. Ty časy jsou už ale dávno pryč. Nikol dozrála a své soukromí si střeží. Před rokem se zasnoubila s dlouholetým partnerem Lukášem a v rozhovoru pro VipStar.cz řekla, nad jakou reality show by možná přemýšlela. A jak to má s rodinný životem?

Nikol Trojanová s partnerem Lukášem nedávno dokončili rekonstrukci chatičky, kterou si koupili během covidu.“Rekonstrukce naší chatičky nám trvala skoro dva roky. Bylo tam trošku víc komplikací, ale už je to hotové. Jen doděláváme pokoj pro hosty. Příští rok nás čeká zahrada,“ rozpovídala se Nikol pro VipStar.cz.

Sympatická brunetka ale přiznala, že do budoucna není možné chatu přetvořit na menší rodinný domek, protože se nachází v chráněné krajinné oblasti. „Myslím si, že ne, protože jsme v takové oblasti, kdy jsme vyčerpali maximálně kapacitu a potenciál. Je to čistě na rekreaci. Vyspíme se tam my, vyspí se tam hosté. Vzhledem k tomu, že je to v kopci, kam je těžké vyjet, tak to bylo na rekonstrukci náročné. Něco jsme stavěli svépomocí a něco nám dělal šikovný stavař,“ prozradila s tím, že rekonstrukce byla skutečně náročná.

V covidu jsem hodně chtěla něco takového, ale trvalo nám to ještě dva roky poté. Protože v té době každý chtěl to svoje zázemí, hnízdečko v přírodě. No a tehdy jsem to kupovala. Já ji koupila velmi dobře, protože potom šly ceny chalup nahoru. Jsem za chatičku moc ráda. Že bych o tom snila, to ne. Já jsem spíš městská holka. Ale když tam teď jsem, tak se mi vůbec nechce zpátky domů,“ říká Nikol, která se spíše řadí do škatulky městských holek.

Love IslandLidské dno Sabriny z Love Island? Z jedné soutěže měla být vyhozena kvůli odpornému činu s bezdomovcem

Lidské dno Sabriny z Love Island? Z jedné soutěže měla být vyhozena kvůli odpornému činu s bezdomovcem

Po 10 letech do reality show?

Nikol se zúčastnila za svůj život dvou reality show. V roce 2012 to byl Hotel Paradise a v roce 2013 VyVolení. „Já jsem fanoušek Survivoru, ten mě fakt baví. A taky MasterChef. Survivor je jediná reality show, u které bych neřekla rovnou ne. Já občas samu sebe překvapím, že jsem fyzicky zdatnější. Někdy se zase přecením,“ pokračuje a dodává, že má vlastně ráda svůj klid.

Čím jsem starší, tím mám raději své pohodlí a hlavně spánek. Nejvíc by mi vadil hlad a nepohodlí,“ říká. Nikol je bezkonfliktní, ale ráda řekne, co si myslí. „Obávám se, že bych to projela na tom, že bych říkala, co mi vadí. Podobně jako Bára. Já bych určitě netaktizovala. Já jsem ten typ, který by měl ty lidi rád. A to by byl kámen úrazu,“ myslí si.

ZahraničíBývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach

Bývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach

Společnost nás neustále někam tlačí

S partnerem Lukášem je Nikol šťastná a samozřejmě se nabízí otázka na zakládání rodiny. „Byla jsem taková, že jsem si říkala, že po třicítce bych měla mít děti, vdát se. Pak jsem to ale přestala dělat a jsem spokojená,“ prozradila.

Zasnoubení přišlo na řadu v roce 2022. „Společnost nás neustále po té třicítce někam tlačí. Kdy budou děti? Kdy bude svatba? Biologické hodiny nezastavíš, ale mně je hezky tak, jak nyní jsem,“ říká odhodlaně.

Carrie Bradshaw v Sexu ve městě také neměla děti, ale její představitelka ano. Je to složité, ale ten nátlak společnosti určitě pociťuji,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nastal čas skončit, říká o drsném světě modelingu Andrea Verešová, kterou v plavkách už neuvidíte Rozhovor

Nastal čas skončit, říká o drsném světě modelingu Andrea Verešová, kterou v plavkách už neuvidíte

Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká Rozhovor

Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká

Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla Rozhovor

Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově Rozhovor

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem Rozhovor

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl Rozhovor

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl