Největší nahotinka Karlových Varů Nela Slováková opět lidem hnula žlučí: Co je tak rozčílilo?!

Celebrity Největší nahotinka Karlových Varů Nela Slováková opět lidem hnula žlučí: Co je tak rozčílilo?!
Více

Nela Slováková (32) zavítala se svým partnerem Lukášem Kozákem (30) na 56. ročník filmového festivalu v Karlových Varech. Nela se po svém příjezdu objevila v krátkých šatech, které odkrývaly téměř vše. Slováková ráda obléká extravagantní modely, ale častokrát za ně od veřejnosti schytává kritiku. A ani tentokrát tomu nebylo jinak. Lidé na sociálních sítích Nele pěkně naložili.

Influencerka a podnikatelka Nela Slováková si nenechala ujít filmový festival v Karlových Varech a přijela v doprovodu svého dlouholetého partnera Lukáše Kozáka.

Slováková je známá tím, že si libuje v extravagantních kouscích, kterými provokuje sledující na sociálních sítích. Koneckonců ani tentokrát tomu nebylo jinak.

Blondýnka s perfektně vysportovanou postavou oblékla přiléhavé krátké šaty, které odkrývaly téměř vše. Přítomní prakticky nemohli odtrhnout zrak od dekoltu Nely, který působil, že každou chvíli exploduje.

Ty šaty jsou přes čáru!

Fanoušci Nely Slovákové na jejím profilu vesměs ocenili její šaty, ale jinde se kritikou nešetřilo. „Ty šaty jsou přes čáru. Absolutně se nehodí na takovou příležitost,“ myslí si někteří.

Je to laciné,“ vzkazují další. „Z toho cítím závist. Jako je sexy a provokativní. Proč ne, když na to má. Lidé nebuďte tak nepřejícní,“ pustil se jeden tábor do druhého.

CelebrityKaždý to svoje: Agáta cukruje se Soukupem na lodičce, Prachař vyvedl ve Varech okouzlující Sandevu

Každý to svoje: Agáta cukruje se Soukupem na lodičce, Prachař vyvedl ve Varech okouzlující Sandevu

Nela Slováková nebyla jediná, kdo na letošní festival oblékl odvážnější outfit. Spisovatelka Radka Třeštíková strhla na sebe veškerou pozornost hned první den.

Pozadu nezůstala ani Eliška Dospivová. Její ňadra totiž zakrývalo jen pár kousků látky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu